Kalous - krby a kamna Chrudim (Chrudim)

Chcete postavit krb? Poradíme s výběrem, navrhneme vzhled, zaměříme místo a postavíme Váš krb! Již od roku 1994 projektujeme, stavíme a prodáváme Vaše krby. V současnosti máme tři kamenné pobočky v Chrudimi, Havlíčkově Brodě a nově v Hradci Králové.

Vyrábíme vlastní Liaporové krbové tvarovky pro stavbu krbů. Pro obklady kachlových kamen či sporáků, ale i krbů používáme kachle prvotřídní kvality firmy Hein.

Na našich prodejnách a v našem e-shopu nabízíme k prodeji široký sortiment teplovodních i teplovzdušných krbových vložek od předních českých i zahraničních výrobců BeF Home, Hoxter, Romotop, Chopok, Jotul, Nordica, Schmid, Dovre, Spartherm.

Najdete zde nabídku teplovzdušných i teplovodních krbových kamen nepřeberného množství, taktéž od renomovaných firem Hein, Prity, Romotop, Osburn, Želetavská kamna, Kratki, Jotul, Nordica, Morso, Dovre, Prity. Kamna s možností vaření, tedy kachlové sporáky značek Nordica, Morso, Vysočanka.

Naleznete zde také komínové systémy Jeremias a Komin-stav, akumulační nádraže a regulační jednotky, dále velké množství příslušenství, ať už pro stavbu krbu či instalaci krbových kamen: krbové mřížky, kouřovody, malty a lepidla, tak i pro potřebu designu: krbové nářadí, koše na dřevo, podstavná skla. Nechybí ani čisticí prostředky. Pro letní období nabízíme zahradní grily od firmy Norman.

Mezi nejvíce ekonomické vytápění patří akumulační krby a materiál, na jejich stavbu používáme od výrobců Ortner a Karl. Tyto desky se umísťují mezi plášť krbové obestavby a krbovou vložku.

Výhoda akumulačního krbu je v naakumulování tepla z plamene a pak dlouho akumulované teplo sáláním vydávat. Na obklad krbu lze použít velkou škálu obkladového materiálu dle požadavků klienta. Jedná se o přírodní materiály, jako je žula, mramor, Hořický pískovec. Dále pak kachloví od firmy Hein nebo lícové pásky či cihly firmy Klinker.

Rádi Vás uvítáme v našich prodejnách při nezávazné konzultaci. V klidu si můžete prohlédnout nabízený sortiment a upřesnit si své požadavky.

V případě nejasností je možné domluvit návštěvu u zákazníka. Stavby jsou realizovány odbornými pracovníky po celé České republice. Od prvního kontaktu po finální zapálení Vašeho nového krbu Vám naši odborníci budou k službám.

Splňujeme všechna kriteria pro získání kotlíkové dotace. Máme vyškolený personál pro montáž kotlů a krbových vložek s teplovodním výměníkem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 739 203 152.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Speciální nabídka
Slevová akce KVĚTEN-ČERVEN na kamna JOTUL!!!

Je toto moje firma?
 • V Tejnecku 175
 • Chrudim
 • PA
 • 537 01
 • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

 • Hotovost
 • Faktura

Více informací

Produkty: Krbové vložky, Krbová kamna, Sporáky na tuhá paliva, Zahradní krby, Kouřovody, Komínové systémy, Akumulační nádrže, ohřívače vody, Regulační jednotky hoření, Teplovzdušné rozvody, Materiál na stavbu krbu, Krbové příslušenství

Značky: Aquador, Banador, BeF Home, Brunner, Chopok, Ferlux, Fireplace, Flamen, Hein, Heluz, Hoxter, Jeremias, Jotul, Komín-stav, Kovo Kraus, Krby Turbo, Nordica, Morso, Multivac, Norman, Ortner, Osburn, Plum, Prity, Promat, Romotop spol. s r.o., Schindler + Hofmann, Schmid, Silca, Spartherm, Steko, Tedoka, Thorma, Timpex, Vysočanka, Wolfshoher, Želetava

Služby: Prodej krbů a příslušenství, Stavba krbů, Poradenství s výběrem, Návrh vzhledu, Zaměření místa pro krb, E-shop, Kotlíková dotace, Zelená úsporám

Otevírací doba

 • Po 9:0012:00 13:0017:00
 • Út 9:0012:00 13:0017:00
 • St 9:0012:00 13:0017:00
 • Čt 9:0012:00 13:0017:00
 • 9:0012:00 13:0017:00
 • So Zavřeno
 • Ne Zavřeno
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo