Švec Miroslav - dřevitá vlna (Dolní Čermná)

Miroslav Švec se specializuje na výrobu dřevité vlny (ekologického obalového a fixačního materiálu pro všestranné použití). Následně pak tento materiál využívá i pro výrobu provazců a podpalovačů.

Velká část produkce směřuje k tuzemským odběratelům, ale díky spolupráci se zahraničními partnery zásobujeme také náročné trhy v západní i východní Evropě. Protože se jedná o přírodní produkt, nelze předem zajistit požadované zabarvení dřeva. Barevné odchylky nejsou na závadu. Přesto se snažíme vyjít vstříc i individuálním požadavkům zákazníků.

Vyrobená dřevitá vlna prochází před balením vytřásacím zařízením. Tím je z velké části eliminován podíl nečistot (prachu, zbytků kůry apod.) ve výsledném produktu.

Provazce se vyrábějí splétáním dřevité vlny na speciálním motacím stroji. Výroba je částečně strojní, přesto je zde velký podíl ruční práce a je zapotřebí velké manuální zručnosti.

Jsme připraveni Vám, naši zákazníci, vyjít vstříc a věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni.

Nevíte si rady s nákupem nebo Vám nevyhovuje nákup přes e-shop? Můžete volat pí. Venclové na číslo 603 230 349. Vaší objednávku můžete také zaslat emailem na prodej@drevitavlna.cz.

Těšíme se na Vás!

Je toto moje firma?
  • Dolní Čermná 98
  • Dolní Čermná
  • 561 53
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Založeno roku: 2016

Produkty: Dřevitá vlna, Podpalovače PODPAL, Provazce

Služby: Výroba dřevité vlny, Výroba podpalovačů, Výroba provazců

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Rozšířené

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo