Základní škola a mateřská škola Smolkova v Praze 12 (Praha)

Naše škola se nachází v klidném prostředí uprostřed sídliště. Její poloha je výhodná, neboť zaručuje dětem bezpečnou cestu do školy i ze školy. Také vyučování je díky klidu okolo našich budov skutečně nerušené.

Třídy jsou vybaveny novým moderním nábytkem. Kromě dvou počítačových učeben slouží učitelům i žákům audio - video učebna s DVD přehrávačem, domácím kinem a dalším moderním technickým zařízením. Žákům slouží také jedna plně vybavená školní dílna.

V rámci tělesné výchovy používají žáci kromě dvou tělocvičen i skvěle vybavenou posilovnu, která je v odpoledních hodinách využívána veřejností. Také školní družina je kompletně vybavena novým nábytkem a pro děti jsme zakoupili celou řadu her a nových hraček. Po skončení vyučování mají děti v družině možnost kromě her sledovat video, televizi, k dispozici jsou počítače. Na venkovní hry děti vybíhají do atria v objektu školy.

Pro odlehčení výuky a podporu pozitivního klimatu ve škole pořádáme často veselé akce pro děti, v průběhu kterých mají možnost si společně se zaměstnanci školy vyzkoušet netradiční výuku. Jako příklad bych uvedl "Den profese", kdy děti přišly převlečené za celou škálu typických povolání.

Pro více informací o naší základní škole a mateřské škole viz naše webové stránky

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Šafránek - ředitel
241 470 642

Je toto moje firma?
  • Smolkova 565/8
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 142 00
  • Praha 4 - Kamýk
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Akční nabídka

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo