Penzion Krkonoše (Svoboda nad Úpou)

REVIS - Svoboda nad Úpou v.o.s.

Penzion Apartmány Revis leží ve východních Krkonoších mezi městečky Svoboda nad Úpou a Janské Lázně. Svou polohou jsou ideálním východiskem nejen pro milovníky hřebenových túr, ale jsou také vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 499 871 341
fax:
+420 499 871 341
e-mail:
revis@atlas.cz
web:
www.apartmany-revis.cz
  • Lázeňská 316
  • Svoboda nad Úpou
  • 542 24
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vnitřní vybavení objektu má poměrně vysoký standard. Útulné a velké pokoje Vám nabídnou kromě sociálního zařízení také balkon a kuchyňský kout. Pokoje ( resp. apartmá ) mají vždy předsíň, sociální zař., jednu ložnici a obývací pokoj. Větší pak ložnice dvě. Pokoje jsou vhodné pro 4 až 6 osob. Dětem se jistě zalíbí dětský koutek s množstvím hraček a Vy je budete moci v klidu sledovat s křesla zimní zahrádky nebo z útulné hospůdky. V té jsou také podávány snídaně a večeře. Ani na své čtyřnohé mazlíčky nemusíte v období dovolené zanevřít a můžete je vzít sebou. Pro chvíle s přáteli či dětmi je Vám k dispozici společenská místnost s kulečníkem, šipkami a stolním "fotbálkem".

Vše na dosah ruky - poloha našeho zařízení slibuje nejen klidné chvíle strávené v okolí penzionu, ale také snadnou dostupnost turistických stezek a cyklotras, půjčoven sportovního vybavení v zimním i letním období a v neposlední řadě snadnou dostupnost známého areálu Janské Lázně - Černá hora ( 1km ). Své nabídne také okresní město Trutnov ( 9km ), které se může pyšnit upraveným náměstím s obchody a kavárnami a také nově otevřeným společensko kulturním zařízením s divadlem s názvem UFFO. Druhým nejdůležitějším městem je Vrchlabí ( 11km ), které Vás jistě zaujme svým horským charakterem. Zde můžete navštívit například Krkonošské muzeum či městský park.

Pro firemní školení či jiné akce nabízíme prostory s kapacitou cca 20 osob, rychlé připojení k internetu prostřednictvím WiFi a dataprojektor. Hosté mohou využít služeb lyžařské školy a půjčovny lyžařského vybavení. Postaráme se také o Vaše nejmenší.

LÉTO

ZIMA

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo