Miloslav Jansa (Zábrodí)

LIGO

Lisování těsnění, dorazů, metráže, silentbloků, O-kroužků, manžet, membrán. Pogumování kovů. Pryžové díly k vlekům a lanovkám. Olympijské nakládací činky celogumové.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 491 463 332
fax:
+420 491 459 211
e-mail:
ligo@ligo.cz
web:
www.ligo.cz
  •  37
  • 549 41 Zábrodí
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pryžové výrobky

Naším hlavním zaměřením je výroba pryžových dílů, dle přání zákazníka. Výrobky lisujeme klasickým způsobem, nikoli vstřikolisovou technikou. Zakázkovými výrobky se stali různé druhy těsnění, dorazů, silentbloků, O-kroužků, pryžových podložek, držadel, pogumování kovů a dalších specifických výrobků. Zpracováváme technickou pryž a silikon i v barevných variantách. Naše výrobky se užívají v automobilovém průmyslu, v drážní dopravě, a jako pryžové díly v různých zařízeních. Zaměřujeme se nejen na sériové zakázky, ale také na méně početnou výrobu. Naším cílem jsou kvalitní výrobky a spokojený zákazník.

Náhradní díly pro vleky a lanovky

Naším stálým sortimentem jsou pryžové díly pro vleky a lanovky, bandáže a vyložení lanáče, které si můžete prohlédnout na našich webových stránkách. Různorodost dílů je široká, proto se i zde zaměřujeme na zakázkovou výrobu. Naše díly si oblíbili vlekaři nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Německu a Lotyšsku.

Sport

Naše výrobky se promítli i do sportovního odvětví, neboť se zaměřujeme na výrobu olympijských nakládacích činek. Vzpěračské kotouče vyrábíme ve dvou řadách. Kotouče Bohemia - jsou určeny pro vzpěračské tréninky a jsou dovažovány s přesností ± 20g. Kotouče Legpress - cenově výhodnější varianta pro méně náročné sportovce s barevným rozlišením. Kotouče lze využít pro crossfit, powerlifting i weightlifting. Obě řady 10 - 25 kg mají kovový střed pro pohodlné nasazování. Jsou celogumové - nejsou pogumované pouze slabou vrstvou pryže.

Dále jsme výrobci olympijských os - 20 kg osa pánská pro zatížení do 300 kg a 15 kg osa dámská pro zatížení do 150 kg. Osa je pružná s kluznými ložisky.

Naše olympijské nakládací činky si našly příznivce ve střední Evropě.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo