Hodnocení firmy Alnus, s.r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
frantreznicek
31.8.2018
*
*
*
*
*

Firmu Alnus doporučuji. Odvedli skvělou práci. František Řezníček

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
ceske.ilco
1.6.2018
*
*
*
*
*

Zatím jsme jen ve fází příprav, realizace našeho obývacího pokoje, kuchyně a jídelny je plánována na druhou polovinu srpna, nicméně s dosavadním jednáním zástupce firmy, pana Múčky, jsme maximálně spokojení. Všechny naše dotazy byly obratem zodpovězeny a námi požadované změny zaneseny do výrobních výkresů. Setkali jsme se s jeho velmi vstřícným přístupem ve všech ohledech a proto tuto firmu doporučuji. Doufám, že další pozitivní hodnocení budu moci napsat i po realizaci, na kterou se těším. H.Ř.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
tbnon
30.3.2017
*
*
*
*
*

Nerada přidávám špatné recenze, pokud to opravdu není nutné. Bohužel tato firma se mnou tak vyběhla, že není možné nechat napálit další zákazníky... Webové stránky působí profesionálně, proto jsem i já do tohoto studia zavítala. Pan jednatel rozumí své práci, umí vyjednávat s lidmi, získá si vaši důvěru, že se i po podpisu smlouvy dohodneme... Pozor! Smlouva o dílo je nejasná, s chybami, určená pouze v jeho prospěch! Nikde není uveden termín výroby, pokud nestihnete připravit stavbu, negarantuje vám nic a pouze chce své peníze!! Přestože se mnou měl pouze výdaje na vizualizaci a technický výkres kuchyně, (ve kterém mimochodem zásadně chybovali v délce zdi a tudíž i v délce kuchyně a již tam navržených spotřebičů!), svou chybu vůbec nepřiznal! Nejenže se nehodlal dohodnout na férovém ukončení spolupráce, nejenže měl ode mě přes 100.000,- zálohu, dále po mně požadoval smluvní pokutu ve výši 30% za ukončení smlouvy! Pan jednatel Múčka je egocentrista, kterému nejde o spokojenost zákazníka a to je velmi smutné, u "luxusních interiérů".

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne2
Alnus, s.r.o.
Alnus, s.r.o. 5.4.2017

Ačkoliv nejsem zastáncem vyřizování osobních záležitostí prostřednictvím médií, nemohu než zareagovat na lživé a zkreslené informace uveřejněné paní Terezou Vítovou. Ano paní Vítová sice zaplatila 10% zálohu na kuchyni po podepsání smlouvy o dílo 19.10.2016, ale již neuvedla, že 15.1.2017 měla zaplatit další 40% zálohu, kterou nezaplatila ani po 2,5 měsíčním urgování z naší strany, které se vyhrotilo odstoupením od této smlouvy. Také neuvedla, že naše firma jí vycházela vstříc a po podpisu smlouvy o dílo požadovala mnohokrát provádět zásadní změny v projektu, které neustále znovu a znovu měnila, i když v této smlouvě je to vysloveně zakázáno. Škoda, že si tuto skutečnost vůbec neuvědomuje, že naši lidi pracovali na jejich častokrát nesmyslných požadavcích 5,5 měsíce po objednání řádné smlouvy a vše bere jako samozřejmost. Také já si dovoluji ostatní varovat před touto vypočítavou a neplatící paní. Jaroslav Múčka, jednatel firmy ALNUS

Alžběta Nováková
22.2.2016
*
*
*
*
*

Nejen designem skvělý interiér nám slouží již léta! Vřele doporučuji!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Radlická 3201/14
  • Hlavní město Praha - Smíchov
  • 150 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo