HAGS Praha - Bezpečná dětská hřiště

Moderní hříště pro všechny hravé děti

Vyrábíme a dodáváme dětská hřiště. Máme vlastní vývojové oddělení a spolupracuje s vysokými školami, pedagogy, psychology, lékaři, designéry, architekty a samotnými uživateli na vývoji nových herních prvků se stále novějšími herními funkcemi. Stavíme moderní a bezpečná hřiště pro všechny děti.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Platnéřská 88/9
  • Praha 1 - Staré Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Vlastnosti dětských hřišť Hags Praha

Investoři oceňují výrobky HAGS nejen pro jejich bezpečnost, ale i pro jejich vysokou kvalitu, odolnost vůči vandalismu, trvanlivost a minimální nároky na údržbu. Rádi se na nás obracejí opakovaně i pro komplexnost a rychlost poskytovaných služeb. Architektům vyhovuje promyšlenost stavebnicového systému, jednoduchost aplikace výrobků do projektů, možnost výběru materiálů, designu a barev a bezkonkurenční variabilita vytváření nových hracích celků z jednotlivých herních prvků. Rodiče s povděkem kvitují, že dětská hřiště vybavená herními prvky HAGS skýtají jejich potomkům bezpečné, atraktivní a kreativní herní prostředí, které napomáhá správnému fyzickému a duševnímu rozvoji jejich dětí. Děti se s radostí a nadšením vrhají do hry, která jim nabízí množství různých herních aktivit, variabilitu, napětí, výzvy k výkonům, prozkoumávání a kreativitu.

Vybavení dětských hřišť Hags Praha

V nabídce vybavení dětských hřišť můžete nalézt jednotlivé herní prvky i komplexní realizace dětského hřiště. Dodáváme skluzavky, houpačky, prolézačky, dětské domečky různého druhu, vybavení dětského pískoviště a mnoho dalšího.

Ve svém sortimentu máme i lanové herní prvky jako pyramidy a další polyfunkční dobrodružné prolézací systémy a opičí dráhy, dále i skateboardové rampy a bazény, minigolfové hřiště, šplhací skály a jiné objekty na lezení, sportovní hřiště, multisportovní arény a fitness stanice od různých zahraničních firem. Všechny výrobky vynikají vysokou kvalitou, bezpečností a funkčností.

Dětská hřiště pro děti s postižením.

Parkový a městský mobiliář.


KATALOGY REALIZACE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo