PENSION TOSCA - Ubytování v penzionu Praha 7

Rodinný penzion

Celoročně nabízíme pohodlné ubytování v komfortně vybavených apartmánech v zahradním rodinném penzionu v chráněném území v Praze 7 - Troji. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, individuální turisty i pro služební a obchodní cesty.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Pod Havránkou 88/11
  • Praha 7 - Troja
  • 171 00
  • Městská doprava: Ze stanice ''Nádraží Holešovice'' autobusem č. 112 do zastávky ''Kovárna'', dále doprava ulicí Pod Havrankou asi 150m. Autem: Z magistrály na severním předmostí Trojského mostu směr Troja, popř.: ZOO cca 2 km. Před vinicí zabočit doprava do ulice Pod Havrankou.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Ohodnotit
hanatvrdonova7
20.8.2016
*
*
*
*
*

Sme veľmi spokojní s ubytovanim, všetko na jednotku, bohaté raňajky, bazén, vybavenie apartmánu, súkromné posedenie pred apartmánom pod pergolou, gril. V blízkosti zoo. Veľmi milí ...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Lokalizace penzionu:

Penzion je samostatná, nově rekonstruovaná stavba na zahradě rodinného domu v klidné rezidenční čtvrti asi 150 metrů od zastávky městského autobusu ,,KOVÁRNA''. Od penzionu je výborné spojení do centra města, cca 20 min.

Autobus - linka 112 má přes den intervaly 10 min. (v létě 5 min.) a večer 20 min..

Obchod s potravinami je vzdálen 150m a má otevřeno denně od 06:00-22:00. Parkování pro osobní automobily je možné na vyhrazeném místě.

V blízkosti penzionu je Trojská zoologická zahrada, jedna z nejkrásnějších na světě. Také Pražská botanická zahrada, která má vchod 100m od penzionu je vyhledávaným cílem turistů. Zejména je atraktivní velký skleník ,,FATA MORGANA'' a možnost zakoupení vysoce kvalitních vín z místní vinice ,,SVATÁ KLÁRA'' ve vinotéce ve viničním domku pod kaplí svaté Kláry. Je možné si objednat řízenou degustaci v místním sklípku.

Dalším vyhledávaným cílem návštěvníků našeho penzionu je Trojský zámek se zámeckou zahradou a stálou výstavou sbírek Národní galerie v Praze.

Vzhledem k rychlému spojení do centra Prahy, je častým cílem výletů i historická část Prahy.

Sportovní vyžití:

Velmi oblíbené jsou procházky po rozlehlé zoologické a botanické zahradě, kde je možná relaxace na volně přístupných loukách v kouzelné přírodě s možností zapůjčení vybavení pro rodinný piknik.

Velmi navštěvovaná je nádherná japonská zahrada, kde jsou vystavovány bonsaje.

V blízkosti jsou i tenisové kurty, loděnice u Trojského slalomového kanálu, kde se konají závody a kde je možné si zapůjčit sportovní vybavení.

Je zde venkovní lezecká stěna, tělocvična a fitness klub. Vede zde i cyklostezka z Prahy do Kralup nad Vltavou. Na císařském ostrově je jízdárna a dále největší pražský park Stromovka, kde je známé Holešovické výstaviště.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo