Hodnocení firmy Toprague, s.r.o. - Cestovní kancelář

*
*
*
*
*
6 hodnocení
kalihoffmann
23.9.2020
*
*
*
*
*

Dobrý den, chceme podat stížnost na hotel dvořák v táboře. Nepříjemný personál, viz sales manager Hana Herainová velice arogantní paní. Wellness neodpovídá 4 hvězdám hotelu. Kuchyně byla velice dobrá.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
lucie drengubakova
8.8.2018
*
*
*
*
*

U CK Toprague jsem zakoupila čtyřdenní zájezd do Londýna - vše probíhalo hladce, smlouvu i letenky jsem obdržela velmi rychle, ocenila jsem i návrh cesty z letiště do hotelu ( s mapkami a odkazy na stránky metra i vlaků) podle něhož jsme se dopravili na místo bez problémů. Hotel byl moc pěkný, vše odpovídalo popisu a informacím od CK. Zaměstnanci CK, se kterými jsem před odjezdem řešila podrobnosti týkající se zájezdů, byli velmi ochotní a vstřícní. Tímto jim děkuji, L. Drengubáková.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
lenka.novakova.1950
19.1.2018
*
*
*
*
*

Líbila se nám nabídka, že si budeme moci vybrat ze tří hotelů a zároveň i velký výběr termínů. Vyplnili jsme tedy formulář, který byl na webu. Za pár hodin jsme emailem dostali potvrzení našeho zájezdu, zájezd jsme tedy uhradili. Do druhého dne jsme již měli vše potvrzené. Skvělé a rychlé jednání, vše slíbené jsme také obdrželi. V hotelu již s námi počítali a tak byl pokoj připraven. Protože jsme do Prahy odlétali v pozdních nočních hodinách, velice nás potěšila možnost úschovy zavazadel do pozdních hodin. Mohli jsme tak i poslední den našeho pobytu plně využít. Byli to krásné čtyři dny, bez problémů. Jediné počasí se moc nevyvedlo, ale to tak nějak k Londýnů patří. Zájezd přes CK TOPRAGUE bych všem doporučila.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Simona Čápová
30.11.2017
*
*
*
*
*

S cestovní kanceláří Toprague mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Již v průběhu objednávání zájezdu jsem jednotlivé informace musela získávat na můj vkus trochu obtížně, vždy jsem se dozvěděla jen kus informace, ucelené info co a jak mi chyběly, dávala jsem vše dokupy s cestovní kanceláří. Dokud nebyl zájezd zaplacen, alespoň komunikovali, bohužel v rodině nastala neočekávaná situace, osoba, pro kterou byl zájezd zakoupen, nemohla ze závažných důvodů odletět, a byť jsem zájezd pojistila vč. stornopoplatku, peníze propadly, celých 14 tis za zaplacený zájezd, a při prosbě o pomoc najít řešení vrácení zpět alespoň části peněz za neuskutečněný zájezd, byť jsem psala do cestovky ještě před termínem odletu, byly zbytečné. Cestovní kancelář odpověděla všeobecně formulovaným emailem bez jakékoli snay cokoli řešit, a to dokonce 2x tím samým, když jsem psala s prosbou opakovaně, poté již přestali reagovat zcela. Rozhodně nedoporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
vaclav.stehlik
18.10.2016
*
*
*
*
*

U CK Toprague nás potěšil výběr ze tří hotelů. Do Paříže jsme jeli již po třetí. V minulosti, přes jiné CK to bylo vždy za cenu kolem 26.000 Kč a naprosto nám nevyhovoval hotel, který jsme dostali přidělen. Zde si můžete vybrat ze tří hotelů, což je velká výhoda. Zájezd nás stál 12.000 Kč pro oba a za ušetřené peníze ještě plánujeme London. Byly to krásné čtyři dny, na které budeme dlouho vzpomínat. Stehlíkovi

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
kotrba79
8.10.2016
*
*
*
*
*

S CK Toprague jsme letěli na eurovíkend do Paříže a vše klaplo tak jak mělo. Velice nás potěšil individuální přístup, kdy CK vyřešila všechny naše speciální požadavky na zájezd. Mohu jen doporučit. Za málo peněz hodně muziky :-) Manželé Kotrbovi

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Přidat hodnocení
  • V jámě 699/1
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo