Hodnocení firmy Mgr. Pavlína Plačková, advokátka

*
*
*
*
*
8 hodnocení
vasil008
13.12.2020
*
*
*
*
*

Velmi si cením práce paní advokátky. Je velice pečlivá, spolehlivá, má velký přehled a také profesionální přístup v komunikaci s klientem. Vše co je potřeba s úsměvem srozumitelně vysvětlí a snaží se vyjít maximálně vstříc v požadavcích klienta. Svou precizní a perfektní prací, lidským přístupem, si získala brzy mou důvěru. Ve svém oboru patří mezi TOP advokátky. Všem lidem co potřebují právní služby nebo zastoupení v soudním řízení, tak velmi doporučuji využít její výborné služby. Koleňák Vlastimil

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Stybarova
6.9.2020
*
*
*
*
*

Oceňuji velmi proaktivní přístup paní advokátky ke všem právním záležitostem, které řeší naprosto profesionálně, tedy bez nutností urgencí, bez jakýchkoliv odkladů, s pečlivou přípravou a srozumitelným výkladem klientovi k těm nejsložitějším případům. A jako bonus vždy s úsměvem, milým přijetím a celkově ukázkovou komunikací s klienty.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
zdenek.havran
20.4.2019
*
*
*
*
*

Na základě vlastních zkušeností, mohu paní advokátku doporučit. Pokud hledáte solidního, precizního právníka s přiměřenou cenou, jste na správném místě.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
hankulicka
8.1.2019
*
*
*
*
*

V této advokátní kanceláři můžete očekávat služby na vysoce profesionální úrovni a jako bonus velmi příjemnou, usměvavou a vstřícnou advokátku, která i v těžkých životních situacích umí člověka i lidsky velmi silně držet nad vodou. Je pečlivá a můžete si být jisti, že jste v dobrých rukou. Rozhodně doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Tomáš Krob
19.9.2018
*
*
*
*
*

Pavlína Plačková nám několikrát velmi profesionálně pomohla s prodejem nebo koupí nemovitosti. Je velmi pečlivá a vše ochotně vysvětlí. Při přípravě kupních smluv dbala na ochranu našeho zájmu, díky ní vždy vše proběhlo v pořádku. Vřele doporučujeme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
hoksela.ic
14.9.2018
*
*
*
*
*

Mohu říci, že jsem služby paní advokátky využila nejednou a byla jsem vždy nad míru spokojená. Je velice pečlivá, ochotná vyslechnout a vždy se snaží najít řešení, jak nejlépe pomoci. Pro mě paní advokátka s velkým P...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
lenka.landova
13.9.2018
*
*
*
*
*

Paní advokátka je profesionál s velmi příjemným přístupem. Stanovy SVJ, zápis do OR, poradenství v rámci dědického řízení. Vše dokonale zpracované a připravené. Lenka L.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anna R.
28.6.2018
*
*
*
*
*

Než si domluvíte schůzku s advokátem, zjistěte si finální částku, i s DPH. Šlo pouze o informativní schůzku (cca 40 minut), částka činila 1815,- čk, s DPH. Velké zklamání, zvláště po zjištění, že fungují mnohem levnější advokáti. Anna R.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
Přidat hodnocení
  • Poštovní 1794/17
  • Ostrava - Moravská Ostrava
  • 702 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo