Hodnocení firmy Animo Bohemia, s.r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
SVJ Dolákova
16.12.2019
*
*
*
*
*

Velmi profesionální přístup. Naprosto vynikající komunikace. Kvalitní dodávka, montáž a především servis. I přes evidentní vytíženost najdou vyhovující termín servisu. Celková spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
SVJ PRAHA
20.3.2019
*
*
*
*
*

Firma v našem SVJ montovala vstupní portál. Práce proběhla přesně dle dohody. Jakmile byla doplacena záloha za dílo a začal záruční servis, tak úroveň a kvalita služeb začala klesat. Od roku 2018 máme placený pozáruční servis a přístup a ochota a flexibilita firmy k SVJ jde téměř k nule. Hodoceni za realizaci: ***** Hodnocení za záruční servis: **** Hodnocení za pozáruční servis: * Z dlouhodobého hlediska i přes výbornou montáž bohužel NEMOHU Doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Animo Bohemia, s.r.o. 14.1.2020

Je mi líto, že někdo takovým způsobem nahlíží na náš servis (netušíme o jakou zakázku se jedná, neevidujeme žádné SVJ Praha, resp. SVJ v Praze máme přes 2tis), ale musím se ohradit, protože na profesionálním servisu si dáváme záležet.Náš servis ať už záruční či pozáruční probíhá zcela shodně, neděláme výjimky, vždy vyjíždíme k zákazníkovi v nejbližším možném čase a většina našich servisů je uskutečněna nejpozději do druhého dne.Naši technici jsou navíc velmi zkušení a stálí zaměstnanci, na které je spoleh.Nejsme ovšem havarijní služba, nedržíme servis 24/7, tedy v případě požadavku v sobotu večer vyjede technik nejdříve v pondělí ráno, tuto skutečnost je třeba chápat, není možné držet hotovost lidí, když se nám v takovém extrémním případě ozve někdo sotva jednou za půl roku (na servis potřebných zařízení, jako jsou automatické dveře apod., máme smluvený externí servis, který službu vykonává 24/7).Občas dochází i k nedorozumění ohledně toho, co je záruční a co mimo záruční servis – na seřizování zavírače dveří se opravdu nevztahuje záruka a nebudeme ho provádět zdarma po celou dobu záruční lhůty, zákazníkovi vždy doporučíme jaký zavírač by měl být instalován právě v jeho případě, což někdy také zákazník odmítne, když chce za každou cenu ušetřit a to pak vede k potížím se zavíráním, které ale opět nemůžeme řešit v rámci záručního servisu zdarma. Zákazníky také samozřejmě zaškolíme na seřízení zavírače, což je běžná provozní záležitost – to samozřejmě můžeme provádět, ale jedná se o standardní placený servis.Vždy ale reagujeme na servisní požadavky ihned, nejpozději následující pracovní den a naše servisní oddělení pracuje na nadstandardní úrovni.

hanesv
26.4.2018
*
*
*
*
*

V roce 2016 u nás proběhla montáž 4 ks vchodových dveří, od začátku vše bez problému , zajištění servisu a ochota se kterou jsem se ještě nesetkal. Naprostá spokojenost s kvalitou. SVJ Sněženková 500, Trutnov

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
t.hasek
14.3.2018
*
*
*
*
*

Firma Animo Bohemia u nás instalovala nové portály se vstupními dveřmi do bytových objektů v počtu 12 ks. Přístup vedení firmy a zvlášť montážních pracovníků byl velice vstřícný. Práce byla odvedena v nejvyšší kvalitě. Předseda SVJ Na Křečku 339- 350, Praha 10

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • F. X. Procházky 30/12
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem
  • 250 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo