Martina Pazderová

Zdravotní obuv ORTOSTEP

Jsme výhradními dovozci a prodejci zdravotní obuvi a oděvů značky Ortostep, oceněný nejvyšší kvalitou ISO 9001. Naše obuv vyniká svým složením z přírodních materiálů, jež zaručuje to nejvyšší pohodlí a ochranu nohou. Objevte naši značku Ortostep a chůze v této obuvi se pro vás stane potěšením.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Hlavní třída 1063/3
  • Ostrava - Poruba
  • 708 00
  • Adresa je pouze korespondenční
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zdravotní obuv nové generace

Chodidla jsou nástroj, který využíváme na maximum a ani si neuvědomujeme, že bychom o ně měli správně dbát a pečovat. Nohy nás nosí celý život, a proto bychom jim měli dát pohodlnou, zdravou a lehkou obuv. Ideálním řešením je v tomto případě naše značka Ortostep. Naše zdravotní obuv je vhodná, jak pro osoby, jež podléhají zvýšené zátěži nohou (prodavačky, učitelky, zdravotní sestry, kadeřnice, a jiné obdobné profese), tak i pro lidi, kteří chtějí pohodlně chodit.

Vyberte si z nabídky jedenácti různých kolekcí, které představují nejrozmanitější kombinace zdravotních prvků. Kolekce "Vita" a "Ameli" mají navíc pod patou v podrážce ocelovou pružinu, která absorbuje otřesy při došlapu a tím chrání klouby a páteř. Naše zdravotní obuv je vyráběná na zakázku, proto si můžete navrhnout i vlastní barevnou kombinaci z mnoha barev. Ve zdravotní obuvi ORTOSTEP naleznete vynikající pohodlí a ochranu nohou. Chůze v této zdravotní obuvi se pro Vás stane potěšením.

Široký výběr zdravotnických oděvů

Naše zdravotní oděvy jsou navrženy zejména pro lékaře a zdravotnický personál, pro které je nutné, aby se při své činnosti cítili pohodlně a dobře. Oblečení Ortostep se vyrábí z nejkvalitnějších látek a materiálů, přičemž dbáme na pohodlí, svobodu pohybu a atraktivní design. Stejně jako u naší obuvi si můžete vybrat oděvy z široké palety barev a kolekcí. Proto si můžete barevně sladit pracovní kolektiv, tak aby ladil s designem vaší provozovny (kadeřnické a kosmetické salóny, ordinace, zdravotnický kolektiv).

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo