Okrasné zahradnictví Havlíček (Srch)

Okrasné zahradnictví Havlíček je zaměřeno na pěstování a prodej okrasných rostlin. Díky spojení pěstování a prodeje můžeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní rostliny za příznivé ceny.

Nacházíme se v obci Srch, 6 km od Pardubic směrem na Hradec Králové. Rádi vám pomůžeme při výběru z široké nabídky okrasných rostlin a poradíme s jejich pěstováním.

V našem zahradním centru Vám rádi poradíme s výběrem vhodných rostlin, jejich výsadbou i následnou péčí. Při nákupu velkých sazenic nebo většího množství rostlin Vám můžeme zajistit dopravu.

Hlavním cílem naší okrasné školky je produkce širokého sortimentu kvalitních rostlin pro prodej v našem zahradním centru. Pěstujeme jehličnany, thuje Smaragd a Brabant na živé ploty, roubovance smrků, jedlí a borovic, listnaté keře, kanadské borůvky, okrasné trávy, otužilé vřesy Garden Girls® a plaménky. Díky spojení pěstování a prodeje můžeme zákazníkům nabídnout kvalitní pro naše podmínky otužilé rostliny za příznivé ceny.

Potřebujete vyřešit osázení menších záhonů, předzahrádky nebo venkovních nádob? Poradíme Vám, společně vybereme vhodné rostliny a vytvoříme osazovací plánek. Konzultaci je vhodné si předem domluvit.

Kontakty:
Ing. Marek Havlíček
602 776 972 , skolky-havlicek@seznam.cz

Ing. Simona Havlíčková Ph.D.
723 799 397, havlickova.simona@seznam.cz

Prodejna
702 069 393

Velkoobchod
602 776 972, skolky-havlicek@seznam.cz

Speciální nabídka
Aktuality a novinky ze zahradnictví naleznete ZDE!

Je toto moje firma?
  • V Uličce 9/9
  • Srch
  • Pardubický kraj
  • 533 52
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Produkty: Živé ploty, Listnaté keře, Jehličnaté dřeviny, Listnaté stromy, Dřeviny na kmínku, Vřesovištní rostliny, Popínavé rostliny, Trvalky, Bylinky a koření, Okrasné trávy, Ovocné dřeviny, Kanadské borůvky, Substráty a mulčovací kůra, Hnojiva, Pracovní rukavice, Dětský sortiment

Služby: Pěstování a prodej rostlin, Prodej zahradnických potřeb, Okrasná školka

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo