Ing. arch. Hájek Miroslav - architekt Jindřichův Hradec

Architektonická a projekční kancelář

Poskytujeme architektonické, projekční a inženýrské služby pro občanské, bytové a výrobní stavby. Vypracováváme architektonické studie, projektové dokumentace staveb. Dále se zabýváme inženýrskou činností a technickou pomocí.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Václavská 495
  • Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec III
  • 377 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Projekční kancelář Ing.arch. Hájek Miroslav - H.projekt

Projekční kancelář v Jindřichově Hradci jsme založili na začátku roku 1991. V kanceláři se zabýváme hlavně architektonickou tvorbou a projekční činností - zpracováváme architektonické studie, dokumentace k územnímu řízení, projektové dokumentace pro stavební řízení i provedení staveb. Zajistíme inženýrskou činnost, technický dozor investora, záměry stávajících stavů objektů.

Dlouhodobě spolupracujeme s firmami, díky kterým zajistíme geodetické práce v projekční praxi, návrhy jednotlivých částí staveb (řemesel), statická posouzení staveb, rozpočtové práce, ofertní řízení či návrhy protipožárních opatření. Komplexní projektové služby investorovi zajišťujeme na klíč, včetně získání územního rozhodnutí, stavebního povolení projektované stavby, dozorem nad prováděním stavby a zajištění závěrečné kontrolní prohlídky stavby tzv. kolaudačního řízení.

REALIZACE PROJEKTY

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo