Hodnocení firmy Tomáš Lajza

*
*
*
*
*
4 hodnocení
petr.gill
17.1.2018
*
*
*
*
*

Dobrý den.Autobazar mohu jen a jen doporučit.Komunikace profesionální a auto bylo připraveno dle domluvy s majitelem.Už jsem pár bazarů navštívil a myslím že vždy může člověk narazit a do auta nikdy nevidí.To by člověk měl vždy kupovat nové a i tak to není nikdy zaručeno.Co se týče Autobazaru Lajza mohu doporučit komunikaci a ochotu personálu na jedničku.Mile rád se určitě někdy vrátím a koupím jiné vozidlo nebo mi ho v bazaru seženou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
tominnn
16.3.2017
*
*
*
*
*

Při shánění osobního automobilu jsem objel několik větších autobazarů a až v Auto Lajza jsem se setkal s profesionálním jednáním. Celková nabídka aut je velmi hezká, auta jsou jasně popsaná, čistá a ceny absolutně odpovídají stavu a kvalitě. Příjemné zázemí i milá obsluha. Všem doporučuji tento autobazar. :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
jiriktonik
25.10.2016
*
*
*
*
*

V autobazaru Lajza jsem zakoupil vůz dle svého výběru. Ihned po prvním telefonátu a rozhovoru jsem se setkal s profesionálním jednáním a vstřícností. Automobil mi bez problému rezervoval a po složení menší zálohy mi nabídli rezervaci dokonce na 14 dnů. S vozidlem jsem se mohl projet dle libosti, prohlídka a kontrola byla naprosto vše co jsem si vymyslel a s velkou ochotou. Sn porovnáním jiných autobazarů vše bylo vyřízeno velice dobře a rychle. Mohu tento autobazar s klidným svědomím doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
dave5252
9.2.2016
*
*
*
*
*

Před pár lety, jsem sháněl auto, jen tak na ježdění ze školy a zpět, cca 200 km týdně. Díval jsem se na různé inzeráty, a protože jsem neměl moc peněz a narazil jsem tenkrát na Ford Mondeo TDDI najeto mělo prý necelých 200 000km po nějakém starém páru. Když jsem se přijel na auto podívat, pán mě ani nenechal auto projet, protože byla zima a on, že radši auto projede, aby se nic nestalo. Říkal o tom, že za ty peníze je to super, jak už si pro to jeli nějací ukrajinci, že do budoucna tam nějaké investice budou, ale bylo to po technické, takže žádná velká závada tam není. Auto jsem si za 50 000 koupil a spokojený jel do Pardubic do školy, asi 50km, když jsem jel, ale domů, hned u Pardubic auto začalo hrozně cukat a pak mi to tzv. zdechlo. Když jsem pánovi volal, že to auto asi nebude, tak v pořádku jak říkal odvětil, že ho to nezajímá, auto je teď moje a zavěsil. Takže jsem auto musel nechat u kraje, stopl jsem jednoho hodného pána co mě odtáhl až do servisu v Chrudimi, kde se mi na auto podívali a řekli, že je čerpadlo v háji, že není možné, aby odešlo náhle, ale že to muselo dělat dlouhodobě, takže o tom museli v bazaru vědět. Čerpadlo jsem musel nechat koupit nové, protože jsem s tímto bazarem nechtěl mít už nic společného. Z toho plyne, dávejte si prosím pozor s kým jednáte, vemte si sebou někoho kdo se v tom vyzná ať to projede on. Ne že bych měl málo peněz, že bych si to nemohl dovolit opravit, ale naštvalo mě, že jsem s tím neujel ani 100km a auto bylo fuč.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 603 294 824
fax:
+420 465 635 756
e-mail:
vmyto@autolajza.cz
web:
www.autolajza.cz
  • Pražské Předměstí E103
  • 566 01 Vysoké Mýto
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0017:00
  • So 9:0014:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo