Hodnocení firmy PET - MEDIC

*
*
*
*
*
3 hodnocení
KatkaK
24.1.2017
*
*
*
*
*

V nedeli dopoledne jsme byli donuceni zavolat Pet Medic k uspani nase skoro 9 leteho RR, mel onkologicky nalez a stav se velice zhorsil. Pani doktorka s asistentem prijeli zanedlouho a cela smutna udalost probehla v maximalnim pochopeni a ujisteni, ze nase rozhodnuti bylo spravne, jelikoz uz u pejska zacalo vnitrni krvaceni. Moc dekujeme obema zdravotnikum za profesionalni a vstricny pristup v teto tezke chvili.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
petrova
15.5.2016
*
*
*
*
*

Dne 10.5. jsem kolem osmé hod. večer volala psí záchranku k eutanazii naší fenky RR - Agata, neléčitelné onemocnění, ve velmi špatném zdrav, stavu. Přijeli do půl hodiny, naprostá profesionalita, velmi lidský a osobní přístup paní doktorky i jejího kolegy. Moc děkuji oběma za laskavý přístup, pochopení v této smutné chvíli a pomoc. Jejich profesionalita a slušnost je na nejvyšší úrovni.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
pouina
7.12.2015
*
*
*
*
*

3.12. jsem ve 12.38 volala psí záchranku s tím, že naše 13letá rotvajlerka težce dýchá, má bílé sliznice,ledové nožičky Měla diag.nádor na slezině a 2.12. po ultrazvuk.vyšetření nám bylo sděleno,že nádor praská a v bříšku je tekutina. Prosila jsem paní,aby přijeli naší milovanou Dorunku zbavit trápení doma.Odpověděla,že nechápe jak jsme ji mohlo odvézt z veteriny, když už nádor prosakoval, teď že se jistě jedná o masivní krvácení a máme jet na veterinu.Dorazili by až za hodinu.Inzerují 5-20min

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Biskupcova 1844/77
  • Hlavní město Praha - Žižkov
  • 130 00
  • mapa

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo