Vlastimil Štrunc | Zakázkové truhlářství (Zbiroh)

Naším zaměřením je zakázková truhlářská výroba. Proto pro nás není problém realizovat atypické zakázky. Vyrábíme dveře, obložkové zárubně, okna, schody, zábradlí, kuchyně, nábytek z masivu i plošných materiálů, repliky starých dveří a oken, výlohy, vybavení prodejen i kanceláří.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 603 811 089
fax:
+420 371 794 735
e-mail:
strunc@strunc.cz
web:
www.strunc.cz
  • Švabínská 3
  • Zbiroh
  • 338 08
  • 40 km po D5 - sjezd na Cerhovice.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dbáme na kvalitní práci a slušné jednání.

Výrobky, které Vám sami dovezeme, osadíme, namontujeme.

Naším cílem je spokojený zákazník, který neváhá naši firmu doporučit svým přátelům. Na tomto základě získáváme zákazníky už přes 20 let. Pro některé děláme po celou tu dlouhou dobu.

DVEŘE A ZÁRUBNĚ

Dveře a zárubně vyrábíme z kvalitního masivu - borovice, smrku, modřínu, dubu, buku a dalších dřevin. To platí u všech typů dveří, obložkových i rámových zárubní. Naše dubové dveře jsou skutečně dubové, není to dubem dýhovaný smrk, jak je často vidět. Vyrábíme klasickým truhlářským způsobem. Dveře jsou tak skutečně pevné. Tvar dveří i dveřních výplní může být prakticky jakýkoliv. Rádi poradíme s výběrem.

SCHODIŠTĚ

OKNA

KUCHYNĚ

Nabízíme Vám luxusní kuchyně vyrobené přímo na míru daného prostoru. Díky tomu, že ke každé zakázce přistupujeme individuálně, dostali jsme funkční kuchyňku i do prostoru bývalé úklidové komory o rozměru 120 x 200 cm. Její fotografii najdete v naší fotogalerii.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo