Hodnocení firmy GRANZ KOLÍN s.r.o. – klimatizace TOSHIBA

*
*
*
*
*
3 hodnocení
hons.petr
22.6.2021
*
*
*
*
*

Neochota u při prvním telefonu o domluvě servisu a realizaci vzduchotechniky v Baru nejdříve pán požadoval napsat žádost o servis a Firmu která ten servis objednává /prý kvůli technikovi aby věděl kam má zajet a kdo to bude financovat a pak následovala žádost o zaslání plánku nebo projekt - posdělení že jsem přebral bar a nemám k tomu vůbec nic,ani nevím kde a co je tam nainstalováno tak mi další den přistála v emailu další žádost o nafocení štítku namontované vzduchotechniky no PROSTĚ HRNOU SE DO PRÁCE JAKO ČERTI Firma z jednoho města ani nejsou schopni se zastavit projít prostory zjistit co je potřeba a nainstalovat asi tato Firma nepotřebuje dělat menší zakázky NO MRZÍ MNE ŽE JSEM ČÍSLO TÉTO FIRMY VŮBEC VYTOČIL HONS PETR

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
9.3.2019
*
*
*
*
*

Perfektní a korektní jednání p. Kučery. Dorazil na schůzku přesně podle domluvy, poradil a komunikace byla vynikající. Samotná montáž firmy byla rychlá a bez nepořádku. Po provedení do provozu jednotku předvedli a vysvětlili jak ovládání, tak čistění vnitřní jednotky. Tuto firmu mohu jen doporučit, vše proběhlo dle dohody.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
roman.jelinek
3.11.2015
*
*
*
*
*

S přístupem firmy jsem velmi spokojen. Seriózní jednání, ochotný přístup a individuální řešení naší situace spojené s výbornou kvalitou služeb.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 321 726 167
fax:
+420 321 727 744
e-mail:
info@granz.cz
web:
www.granz.cz
  • Havlíčkova 231
  • Kolín - Kolín IV
  • 280 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo