Hodnocení firmy Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o.

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Irena
27.11.2019
*
*
*
*
*

Prodejna Praha 2, Slezská. Už nikdy. Naštěstí mám na výběr. Byla jsem si koupit konkrétní bandáž, na doporučení dvou kolegů. Na můj dotaz, zda má tato bandáž tzv. "kroužek" na moji uvolňující se (nestabilní) čéšku, mi prodavačka odpověděla rázné NE a že žádnou nemají. Měla jsem pochybnosti, ale je to profesionálka, řekla jsem si a koupila u konkurence v Lidické ulici jinou. Jaké bylo moje překvapení, když asi za hodinu, mi kolegyně ukázala tu, kterou jsem chtěla a v ní tento "kroužek" byl. Nedalo mi to a druhý den jsem se informovala u jiných specialistů a ti mi potvrdili, že na můj problém je tato bandáž vhodná! Prodejnu ve Slezské ulici jsem navštívila 26.11.2019 po 16hod a jednalo se o bandáž Genumedi, kód VZP : 04-0093987 a chtěla jsem ji zaplatit celou bez poukazu. Asi pro paní nebyla částka 678Kč dost atraktivní, ale kdyby jí měli to samé ztrhnout z platu, asi by se "cukala". Zřejmě ne každý "profesionál" je i odborník a obchodník. Každopádně si ji koupím, ale jinde.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
marketa.peckova
2.7.2019
*
*
*
*
*

Navštívila jsem tuto prodejnu dvakrát, poprvé jsem byla velice spokojená, výběr byl výborný, prodavačka se mi opravdu věnovala, koupila jsem si dvě velice pěkné podprsenky. Jelikož neměli další model v mé velikosti, využila jsem nabídky a nechala jsem si podprsenku objednat. S ohledem na skutečné vysoké teploty jsem si ji však nevyzvedla, nicméně jsem na tuto skutečnost personál upozornila. Jakmile se teploty snížily, zavolala jsem do prodejny jestli ji mají stále k dispozici. Již hovor s prodavačkou byl velice nepříjemný, nicméně jsem si uvědomila, že chyba byla na moji straně, a proto jsem se rozhodla si pro podprsenku zajet. Ponižující a nevhodné chování dotyčné bylo identické i v prodejne, např. Na moji poznámku, že jsem opravdu ráda, že mají danou velikost stále na skladě mi odpověděla, že není divu,tyto velikosti se moc neprodávají. V situaci, kdy vám vezmou prso je to opravdu necitlivé.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
alenamisek
5.9.2016
*
*
*
*
*

V prodejně Eliška nakupuji již 20 let byla to první prodejna na zdravotní pomůcky po ablaci prsu vždy mě zde poradili a pomohli s výběrem. Doporučuji tuto prodejnu .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
  • Bulovka 101/7
  • Praha 8 - Libeň
  • 180 00
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo