Hodnocení firmy Karel Mudroch

*
*
*
*
*
6 hodnocení
rainerM
11.5.2018
*
*
*
*
*

Jeho trasy jsou naprosto NEREÁLNÉ na čas, chce jezdit VŠUDE a přitom nejezdí NIKDE a objíždí lidi i s místenkami. Ve svém řádu má, že pokud na místenku nepojede a je to jeho vinou, peníze vrací, NEVRACÍ. Je to prachsprostý zloděj. Nechá si je na nějakém vlastním meziúčtu, ve formě nějakého kreditu, který je člověku naprosto k ničemu. Otrlý mafián, schovaný pod IDOSEM, který od něj dává ruce svatouškovsky pryč, nacpaný do svátků. Okrádá lidi - nejen o jejich peníze, ale i o jejich čas.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
freedic
6.7.2017
*
*
*
*
*

Ridic neurvaly na lidi kvuli tomu, ze mu davaji velke bankovky, jednou prejel plnou caru, za jizdy telefonoval a otevrel si plechovku doufam ze nealka! Bere na stojaka, trasa Praha - Zirovnice. Je to o hubu, never more.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
sa585
19.4.2017
*
*
*
*
*

Veliký pozor na pana podnikatele. Nechal jsem se přemluvit na svoz zaměstnanců. Nejen, že člověk riskuje a řídí totální šrot, ale v okamžiku, kdy má řidiče zaplatit přijde blábol typu autobus nebyl zametený, chyběla voda apod. NEPLATÍ ZAMĚSTNANCE!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
mk
17.4.2017
*
*
*
*
*

Po asi 40 minutách čekání na zastávce jsem se dozvěděla, že autobus se nástupní stanici vyhnul. Vlastně vůbec do města ze kterého jsem měla rezervovanou místenku nezajel. S touto firmou už nikdy víc.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
jozef
28.1.2017
*
*
*
*
*

Katastrofa cestovat, nikdy viac!!! Vonku je -5 a vodic ani nekuril! NIKDY NIKDY!!!!!!!! A celu cestu v sale a kabate jak kdesi v rusku!!! NIKDY!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
adkadca
3.9.2016
*
*
*
*
*

autobus v strašnom technickom stave z Brna do Trenčína. Z "klimatizacie" trčali droty, celý autobus bol prehriaty. Nebolo v ňom wc, sedadlá pokazené, madlá utrhnuté, chýbajúce kladivká na sklo v prípade nehody...nemal ani pásy, absolútne hrozný stav, takto by nemal vyzerať autobus pre dialkovu dopravu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
Přidat hodnocení
  • Jaroslava Seiferta 2156/8
  • Most
  • 434 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo