ZooVet - Veterinární klinika (Hradec Králové - Třebeš)

MVDr. Václav Bartoš

Poskytujeme špičkovou péči v oboru veterinárního lékařství malých zvířat. Součástí služeb je i obchod s chovatelskými potřebami a salón pro úpravu psů a koček.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Labská louka 650
 • Hradec Králové - Třebeš
 • 500 11
 • naproti restauraci Duran, výpadovka z HK směr Roudnička, Vysoká n. Labem
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
10 hodnocení
Ohodnotit
xlenkamail
26.6.2017
*
*
*
*
*

Naprostá spokojenost, pan doktor zjevně věděl co dělá a proč to dělá, výsledek u králíka v rámci možností super.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Veterinární klinika ZooVET

Zaměřujeme se na poskytování prevence a léčby péče pro psy, kočky, drobné savce. Doplňkově také pro plazy a exotické ptáky.

Klademe důraz na partnerský vztah s pacientem a klientem. Naše snaha je co nejlépe vysvětlit daný problém, poskytnout kroky k dalšímu diagnostickému postupu a terapeutickým řešením. V rámci služeb, poskytujeme i obchod s chovatelskými potřebami a salón pro psy a kočky.

Veterinární klinika funguje od roku 2006. Cílem našich služeb je poskytovat kompletní veterinární péči na špičkové úrovni za pomoci moderních přístrojů, proto neustále rozšiřujeme a modernizujeme přístrojové vybavení. Používáme přístroje, které nám pomáhají při vyšetření krve, moči a trusu. Kvalitní ultrasonografický a RTG přístroj, který jsou v indikovaných případech doplněny o vyšetření endoskopem. Zajistíme i kompletní kardiologické vyšetření. Jsme schopni si vyhodnotit většinu cytologických preparátů. Díky bohatému chirurgickému instrumentáriu, jsme schopni zajistit služby v oblasti preventivní medicíny i ve specializovaných úkonech. V případě potřeby spolupracujeme se specializovanými laboratořemi a histopatology.

Naše prostory jsou členěny na recepci, čekárnu, 3 ordinace, operační sál, RTG místnost a hospitalizaci. Vždy doporučujeme objednat i na běžné úkony jako jsou vakcinace, stříhání drápků, vymačkání análních žlázek. Nestihnete-li se objednat, jsme schopni se postarat i o Vás. Pamatujte jen na to, že pokud se nejedná o akutní případ, tak mají přednost objednaní pacienti. Na složitější diagnostické vyšetření nebo chirurgický zákrok je nutné objednat se předem vždy.

Na recepci probíhá prodej krmiv, diet, kloubních a jiných doplňkových preparátů, odčervení, antiparazitárních přípravků, ušních kapek, šampónů apod. probíhá na recepci. Veškeré věci je možné zakoupit bez objednání.

Naši zaměstnanci se pravidelně školí. Účastní se odborných seminářů a workshopů a tím se zdokonalují se v  jednotlivých oborech. Vzdělávacích kurzů se účastní i střední zdravotnický personál. V našem týmu naleznete čtyři veterinární lékaře, veterinární sestru, recepční, střihačka a pomocnou veterinární sestru a střihače psů. Je možné nás navštívit každý všední den od 8 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 11 hodin. Mimo pracovní dobu zajišťujeme  nepřetržitou pohotovost. Ošetření je nutné si předem telefonicky domluvit! Na pohotovostním čísle 732 51 21 81 je k dispozici jeden lékař, který slouží pohotovost a pro akutní chirurgické případy má druhý lékař příslužbu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

Otevírací doba

 • Po 8:0018:00
 • Út 8:0018:00
 • St 8:0018:00
 • Čt 8:0018:00
 • 8:0018:00
 • So 9:0011:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo