Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem

Pomocí naší online Evropské seznamky k sobě našlo cestu již mnoho mužů a žen. I vám rádi pomůže nalézt životního partnera z celého světa dle vašich představ a seznámit se s ním. Vyzkoušejte si nás  a jednoduše vložte inzerát a kontaktujte partnera vašich snů v katalogu mužů. Ještě dnes můžete být kontaktována mužem z celého světa. Všechny Seznámené páry.

Love story:

Jméno: Veronika Město: Zlín

Přihlásila jsem se na Vaši seznamku s tím, že to zkusím, ale popravdě jsem nečekala žádný výsledek. První den se mi ozvalo opravdu hodně pánů z Německa, kteří si vlastně ani můj profil nečetli, protože by jinak zjistili, že německy neumím ani slovo. Nerespektovali věkovou hranici, kterou jsem zadala, takže jsem začala přemýšlet, že se odhlásím. Druhý den jsem si všimla, že se na můj profil podíval muž z USA, který sice převyšoval věkovou hranici, kterou jsem zadala, ale něco mi říkalo, že ho musím kontaktovat. Zanedlouho přišla zpráva "Sounds Awesome"; od toho dne jsme si každý den několikrát psali, volali, skypovali.... Uběhly 3 měsíce a přiletěl za mnou do ČR. Strávili jsme spolu několik úžasných týdnů, miluje mě i moji dcerku a stará se o nás jako nikdy nikdo předtím. Pár dní před jeho odletem do práce (nepřiletěl z USA, ale z Afganistánu) mě požádal o ruku prstenem s briliantem. Řekla jsem ano! Teď čekáme, až mu skončí mise a stěhujeme se s ním do USA.

Ještě mi říkal, že když jsem ho kontaktovala, tak měl z dřívějška špatné zkušenosti s ženami, které ho kontaktovaly, a tak dlouho přemýšlel, jestli má za přečtení zprávy zaplatit a věnovat mi čas... Prý dokonce email se zprávou zavřel, ale něco mu říkalo, že má odepsat. Oba Vám chceme moc poděkovat, protože víme, že jsme zde našli životní lásku. Je mezi námi věkový rozdíl 21 let, ale tady se nám opět potvrdilo, že je lepší dát předsudky stranou. Kdyby nebylo Vaší seznamky, byli bychom pořád sami a trápili se. Udělali jste náš život krásnější a určitě pošleme svatební foto!

Děkujeme!!! Veronika

  • Šmeralova 991/5
  • Olomouc
  • 779 00
  • mapa

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo