Hodnocení firmy GOOD PLACES s.r.o.

*
*
*
*
*
8 hodnocení
robert.m
4.2.2020
*
*
*
*
*

lebo je super a máme dobré viacnásobné skúsenosit...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
hana.srotirova
15.10.2019
*
*
*
*
*

Peru a Bolívie: Řše Inků a Alteplano / září 2019/ Chtěla bych touto cestou poděkovat CK Good Places, se kterou jsem poprve vyjela na dlouhodobý pobyt na jiný světadíl, čímž jsem chtěla ukončit a zároveň započíst novou životní etapu. Nemohla jsem si vybrat lépe! Petr Štětina je nejen odborník na svém místě, pečuje o své svěřence svědomitě, celodenně, zodpovědně a operativně řeší situace s ohledem na co největší úsporu času a získání tak co nejvíce poznatků v daném regionu. Mohu zaručit, že pokud se rozhodnete cestovat s Good Places, nebudete zklamáni, ale plni zážitků, vědomostí, energie a přesvědčení, že jste si vybrali to, co jste hledali. Petře, hodně štěstí a klientů! Hanka Š.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
stancah
20.11.2017
*
*
*
*
*

Letos jsem vyrazila s Good Places na vysněnou dovolenou do Peru a Bolívie. Čekla nás nejenom bezvadně připravený program ale i zábavný průvodce Petr Štětina. Program byl načasován tak, abychom měli dostatek času na vše co bylo k vidění. zejména jsem ocenila, že přesuny autobusem byly plánovány na noc, abychom využili maximum deního světla pro "nasátí" nových míst, atmosféry a zažitků. Velmi příjemné bylo bylo nocování u místních obyvatel, kde jsme byli i vděčnými strávníky a měli možnost poznat jídla místních obyvatel. Takže GOOD PLACES a Petr byla výborná volba. Stáňa H.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
alenalos
27.10.2017
*
*
*
*
*

Rozšířila jsem řadu spokojených účastníků tripů pořádaných Petrem Štětinou. Amazonie-Peru-Bolívie. Skvělá organizace, super zážitky a neuvěřitelný relax ! Alena Los.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Standa, Jablonec n. N.
3.5.2017
*
*
*
*
*

Na jaře 2017 jsme se ženou podnikli cestu do Íránu. Zájezd v mnohém předčil naše očekávání (velkolepé stavby, příjemní místní lidé, bezpečnost v zemi, doprava, až asi na 2 výjimky dobré ubytování). Velkou zásluhu na naší spokojenosti měl autor programu zájezdu a průvodce Petr Štětina. Svou práci dělal na více než 100%. Má hluboké znalosti o Íránu, je zkušený, jazykově vybavený (částečně mluví i persky).

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
libapac
28.4.2017
*
*
*
*
*

Letos jsem absolvovala zájezd do Íránu s průvodcem Petrem Štětinou. Zájezd naplnil mé očekávání nejen krásnou přírodou a památkami, ale i díky Petrovi, který se nám po celou dobu zájezdu maximálně věnoval i nad rámec svých povinností. Budu ráda, když i na dalších cestách se s Petrem jako průvodcem setkám.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
hanao
28.4.2017
*
*
*
*
*

Absolvovala jsem letos poznávací zájezd do Iránu s průvodcem Petrem Štětinou a byla jsem velmi spokojena. Petr je úžasný průvodce, domluvil se s místními, vše perfektně zorganizoval, byl vstřícný a obětavý. Díku němu jsem prožila opravdu krásnou dovolenou. Peťo díky moc a ať se ti daří Hana Oralová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Miriam.Sadowa
24.10.2016
*
*
*
*
*

Zdravím všechny!!! Právě jsem se vrátila z dovolené po Indií s cestovkou GOOD PLACES s Petrem Štětinou a můžu všem jen doporučit, již delší dobou se zabývám esoterikou, ale co jsem zažila na osmidenním meditačním kurzu = zázrak. Z okolních hor působí velmi silné energie ve spojení s meditací zažijete nekonečnou, čistou lásku a hluboký vnitřní klid duše s pocitem nekonečného štěstí. Je to stav, který nejde ani popsat musí se zažít, ale věřte, že stojí za to a nikdy ho neopustím. Jinak Indie je země nádherná, s průvodcem jak je Petr zažijete a uvidíte maximum co se dá, jinak Peťa je úžasný kluk vše má pod kontrolou a každému vyjde vstříc dle jeho přání, jednoduše dovolená na míru. Peťo, mnohokrát ti děkuji. :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Kamenická 306/45
  • Praha 7 - Bubeneč
  • 170 00
  • pro návštěvy prosím předem volejte nebo pište
  • mapa

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • po telefonické dohodě na č.777 689 000!

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo