Hodnocení firmy Ivan Petržela

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Martin
8.9.2020
*
*
*
*
*

Nedoporučuji ,ztráta času,domluva jak s malým dítětem,není schopný dohodnout termín opravy,slibuje že přijede , zavolá a ve výsledku nedá o sobě ani vědět.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Monika.svamberkova
13.8.2020
*
*
*
*
*

Pan Petržela je jedna velká katastrofa. Byl nám přidělen jako servisní technik Whirlpoolu. Je arogantní, nedochvilný, aby něco udělal je potřeba ho neustále kontaktovat a urgovat. První opravu zapadlého displeje na nové, doposud nezapojené troubě, provedl špatně, protože dispej znovu zapadl asi po dvou dnech od opravy, takže jsme tuto opravu reklamovali a požadovali další. Během této druhé opravy troubu dokázal poškrábat a vůbec mu nepřišlo blbé nám ji takto zdevastovanou vrátit. Samozřejmě jsme ji nepřevzali a požadovali jsme uvedení do původního stavu. Od té chvíle se choval neuvěřitelně arogantně a neochotně. Oprava trouby trvala celkem dva měsíce a stejně displej pan technik nalepil špatně. NEDOPORUČUJI!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
ojci2
4.6.2018
*
*
*
*
*

Začala špatně vypouštět pračka kontaktovala jsem pana Petrželu. Čas si určil mezi 10 až 14 hod. Byla jsem v práci zastoupila mne dcera. Oprava spočívala ve vyšroubování víčka odpadu na zdi a vyčištění. Pár minut práce. Pan Petržela předem neupozornil dceru na cenu a za tuto prkotinu inkasoval 400 Kč.! plus 200 Kč doprava 10 km celkem 600 KČ. Nutno podotknout že byl velmi nepříjemný do telefonu už před příjezdem poté i na dceru.Po příchodu z práce jsem mu volala a žádala vysvětlení dostalo se mi něco ve smyslu ,,co bych jako chtěla ,,a položil telefon. V účtence je položka oprava pračky :D .Tohoto řemeslníka poprvé a naposledy . Nedoporučuji a neumím si ani představit kolik by stála větší oprava pračky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
slunicek.pet
2.10.2017
*
*
*
*
*

Telefonicky jsem se s panem Petrželou domluvila, že mu přivezu na prodejnu rádio na opravu. Ve stanovenou dobu tam ale nebyl a po telefonickém urgování mi sdělil, že je u zákazníka a přijede za půl hodiny. Našla jsem si jiného opraváře.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
epluskal
4.4.2017
*
*
*
*
*

Pan Petržela přijel za půl hodiny po zavolání. Myčku opravil a vyzkoušel, oceňuji profesionální přístup a orientaci na zákazníka. Jsem velmi spokojená a vřele pana Petrželu doporučuji. E. Pluskalová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
vbrancikova
18.1.2017
*
*
*
*
*

Pozvala jsem si pana Petrželu na opravu myčky. Nejdříve jsem jej kontaktovala telefonicky a popsala svoji závadu. Přislíbil, že přijede následující den v určitou hodinu. Jak slíbil, tak také splnil. Jeho přístup byl velmi profesionální, okamžitě určil kde je chyba. Myčku opravil, vyzkoušel, počkal až proběhne program, aby se ujistil, že je vše v pořádku. Než proběhl program, vše nám velmi podrobně vysvětlil. Byla jsem s jeho přístupem velmi spokojena a budu se na něj v případnými opravami vždy obracet. Vřele všem pana Ivana Petrželu na opravy doporučuji, na 100% bude určitě všichni spokojeni. Věra Br. Prostějov

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Šárka 4365/2a
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 9:0012:00 14:0016:00
  • St 9:0012:00 14:0016:00
  • 9:0012:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo