SIGMA GROUP a.s. – čerpadla SIGMA

Umění čerpat…

Nabídka služeb z oblasti výroby čerpadel.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 585 652 077
fax:
+420 585 652 051
e-mail:
sales@sigma.cz
web:
www.sigmagroup.cz
googleplus:
plus.google.com/SIGMAGroup
  • Jana Sigmunda 313
  • Lutín
  • 783 49
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč zvolit čerpadla SIGMA?

Jsme moderní a dynamickou společností, která je pokračovatelem více než 140 let trvající tradice výroby čerpací techniky v oblasti střední Moravy. Naše čerpací technika je součástí průmyslových zařízení předních podniků v České republice i v zahraničí. Čerpadla SIGMA nacházejí své využití ve strojírenství, petrochemii, těžebním průmyslu i jaderné energetice.

Velký důraz klademe na oblast výzkumu a vývoje. Specializovaná pracoviště zajišťují aplikovaný výzkum a implementaci nejnovějších vývojových trendů. Spolu s moderními výrobními provozy a propracovaným servisním zázemím umožňují komplexní dodávky investičních celků.  

Naše společnost SIGMA GROUP a.s. disponuje certifikáty kvality podle EN ISO 9001 (včetně EN ISO 3834-2), EN ISO 14001 (EMS) a EN ISO 18001 (OHSAS).

Čerpací technika pro průmyslové účely…

Naše společnost dodává širokou škálu produktů v oboru čerpací techniky. Patří mezi ně i oběhová čerpadla na horkou vodu.  Řešení nabízíme také pro čerpání napájecí, chladící, užitkové či odpadní vody.

V nabídce naší společnosti naleznete rovněž kalová čerpadla. Ta jsou připravena zajistit čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalů s neabrazivními kusovitými látkami. Součástí výrobního programu jsou dále zařízení určená k čerpání kondenzátu, ropných produktů, kapalných plynů a aktivních chemických látek.   

Čerpadla SIGMA představují optimální řešení pro váš provoz.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo