HOTEL KROKUS*** (Pec pod Sněžkou)

Ing. Miroslav KOPECKÝ

Hotel Krokus je členem Asociace hotelů a restaurací ČR a je zařazen do kategorie Standart ***. Toto partnerství zaručuje hostům vysokou kvalitu služeb bez kompromisu. Hotel se nachází v centru horského střediska Pece pod Sněžkou.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Pec pod Sněžkou 189
  • 542 21 Pec pod Sněžkou
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Je celoročně vyhledávaným cílem turistů z hlediska jeho velmi dobré přístupnosti i v zimních měsících, s vlastním parkováním. Hotel nabízí ubytování v 16ti dvoulůžkových pokojích, ve čtyřech je možnost využití přistýlky. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky sjezdového i běžkového lyžování, cykloturistiky a pěších hřebenových tůr. V hotelu najdete hotelový trezor, informační službu, telefoní a e-mailové služby, wi-fi připojení, úschovnu lyží a jízdních kol, půjčovnu společenských her a pro naše malé hosty je tu dětská herna.

V hotelu najdete denně otevřenou restauraci s příjemným posezením a širokou nabídkou teplých i studených pokrmů a nápojů. Máme pro Vás připravenou nabídku specialit na objednávku 24 hodin předem. Restaurace slouží též jako kavárna s nabídkou různých druhů kávy, zákusků, moučníku domácí výroby a zmrzlinových pohárů. Restaurace je v letních měsících rozšířena o venkovní posezení, které je za slunečného počasí s milou obsluhou velmi příjemné.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo