Pension U Dvou čápů (Chocerady - Vestec)

Pension najdete v líbezné obci Vestec nedaleko Chocerad v okrese Benešov. Srdečně k nám zveme jak rodiny s dětmi, tak i zaměstnance firem na školení, semináře a kurzy. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchový kout, WiFi a telefon. Součástí pensionu je také restaurace.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 317 792 196
fax:
+420 317 792 196
e-mail:
info@udvoucapu.cz
web:
www.udvoucapu.cz/
  • Vestec 16
  • 257 24 Chocerady
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
hpavla
12.4.2016
*
*
*
*
*

Nepohodlná tvrdá lůžka nevyspala jsem se, čisto, uklizeno, vybavení zastaralé bez TV, první noc málo teplá voda, wifi pokrytí velmi pomalé a vypadává. Jídlo přiměřené ceny pražské....
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Pension na klidném místě, kde se stále něco děje

Zrekonstruovaná zemědělská usedlost pochází z poloviny 19. století a z části je tvořena stylovou restaurací, která nabízí především českou kuchyni a zvěřinové speciality. A nezáleží na tom, jestli přijedete jako celá rodina na dovolenou nebo se svými firemními kolegy na školení či svatebčany na svatbu, stejně zažijete pohodu, která na vás dýchne ze všech stran.

Vyražte za krásami středních Čech. Pohádkové Hrusice, Konopiště nebo Ondřejovská hvězdárna jsou, co by kamenem dohodil. Večer, po návratu z výletu, si můžete odpočinout a posedět u zahradního grilu. Pension a restaurace U Dvou čápů vám zkrátka nabízí vše, po čem vaše srdce prahne.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo