Ing. Vladimíra Rippelová - Daňové poradenství Kladno

Poraďte se s daňovým poradcem!

Veškeré daňové a účetní služby pod jednou střechou! Poskytujeme daňové a účetní poradenství, provádíme účetní práce, daňová přiznání, řešíme daňovou evidenci. Poradíme si s dědickými i darovacími daněmi, daněmi z příjmu, z převodu, z nemovitosti či DPH.

tel:
+420 311 280 843
fax:
+420 311 280 843
e-mail:
rippelova@iol.cz
web:
www.danoveporadenstvi-kladno.cz
  • gen. Klapálka 1388
  • Kladno
  • 272 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Daňové a účetní služby spolehlivě a bezchybně

Získejte jistotu ve svých finančních záležitostech. Kancelář daňové poradkyně Ing. Vladimíry Rippelové poskytuje komplexní služby v oblasti daní a účetnictví. Nabízíme své služby podnikatelům, ale řešíme i požadavky osobní povahy.

Zaměřujeme se zejména na účetní a daňové poradenství, zajišťujeme účetní práce včetně vedení účetnictví, vypracováváme daňové přiznání, vedeme daňovou evidenci, řešíme všechny typy daní: daně z příjmu, daně z nemovitosti, daně z převodu, daně darovací, daně dědické i DPH.

Máme několikaleté zkušenosti v oboru, které zaručují profesionalitu služeb. Zakládáme si na vstřícném a příjemném jednání. Působíme především v Kladně, Praze, Slaném a Rakovníku.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle telefonické dohody!

Daňové a účetní služby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo