Integrované centrum sociálních služeb Jihlava, příspěvková organizace (Jihlava)

Integrované centrum sociálních služeb Jihlava je tu pro rodiny, které se ocitly v komplikované situaci a potřebují zajistit péči o seniory či osoby se zdravotními potížemi.

Integrované centrum sociálních služeb Jihlava je příspěvkovou organizací, kterou zřizuje Statutární město Jihlava, a to již od roku 1993. Díky mnohaletým zkušenostem a kvalifikovanému personálu jsme vám plně nápomocni. Hlavním úkolem společnosti je zachování co možná nejdelšího důstojného života našich klientů v domácím prostředí.

Poskytujeme sociální služby, zdravotní péči převážně seniorům, dětem a osobám se zdravotním postižením, jejichž situace si vyžaduje pomoc jiné osoby, a to v jejich přirozeném prostředí i ve specializovaných zařízeních organizace. Organizace působí v oblasti sociální i zdravotní a poskytuje ucelenou komplexní nabídku služeb.

Poskytujeme tyto služby:
-PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

-ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

-POBYTOVÁ ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

-DENNÍ STACIONÁŘ

- DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Brtnická 15/754
  • Jihlava
  • Vysočina
  • 586 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: pečovatelská služba, terénní pečovatelská služba, ambulantní pečovatelská služba, odlehčovací služba, pobytová odlehčovací služba, denní stacionář, ambulantní služby, poskytnutí, zajištění stravy, terapeutické činnosti, rehabilitační činnosti, ošetřovatelská rehabilitace, domácí zdravotní péče, odborná zdravotní péče, vyvařování obědů, rozvoz a roznáška obědů

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo