Hodnocení firmy Penzion Relax Martina

*
*
*
*
*
7 hodnocení
Anonymní
26.8.2015
*
*
*
*
*

Jednu hvězdičku dávám za pěkné pokoje a vybavení pro děti,včetně venkovního bazénu a trampolíny. Kromě toho však zbytek věcí a služby nestály za nic: Chtěl bych poukázat hlavně na nabízený wellness ve kterém jsme využili vířivku,po deseti minutách jsme zjistili že po stranách vířivky je nějaký zaschlý sajrajt,navíc jsme dostali ruský šampus který ani rusové nepijou,ten nejlevnější patok. Skleničky k šampaňskému byly špinavé s ještě viditelnými otisky rtů... Po upozornění na tyto chyby majiteli nám bylo sděleno že ta špína ve vířivce je od nás,že prý ať se podívám co po mě zůstává doma ve vaně a to jsem sám a že ve vířivce jsme byli čtyři tak ten nános je úplně normální,nevím jak pan majitel ale po mě žádná špína ve vaně nezůstává a navíc jsem do vířivky nešel špinavý z práce ale po sprše na pokoji,takže je zjevné že vířivka nebyla dlouho čištěna. Dále bych chtěl poukázat na zdejší jídlo: Snídaně je od 7 do 10,když přijdete v 8 a později už bude většina nejlepšího jídla snědena a další jídlo nepřidávají takže už se moc nenajíte. Dále je v polopenzi večeře která se skládá ze tří chodů a v ceně je 2dl vína... Vína tam má vystavené značkové ale donese vám patok co se nedá pít. A jídlo kde by se správně mělo dát vybrat ze 3 hlavních jídel a k tomu polévka a desert,tak podle majitele se skládaly tři chody takto:1 chod polévka , 2 chod,hlavní jídlo které tam bylo na výběr jen jedno a 3 chod okurkový salát. Jídlo bylo dobré ale pan majitel by si měl přečíst v příručce z čeho se skládá 3 chodové menu a nešetřit na zákaznících.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anonymní
31.3.2015
*
*
*
*
*

Spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anonymní
30.3.2015
*
*
*
*
*

Byli jsme moc spokojeni.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Anonymní
27.2.2015
*
*
*
*
*

Bylo to super,doporučuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anonymní
16.1.2015
*
*
*
*
*

Ubytování dobré , ale jinak bylo na majiteli velice poznat , že jsme zakoupili " slevový balíček " a tím pádem se mu asi nevyplatíme jak by si představoval . Polévka po oba dny stejná , jen znovu ohřátá , sekt v ceně byl perlivý jablečný nápoj a vodu na polévání kamenů v sauně jsme si museli natočit sami ve sprše . Celý dům je uprostřed staveniště , takže všude bagry a bláto . .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anonymní
14.1.2015
*
*
*
*
*

Slevový kupon jsem zakoupila pro manžela k narozeninám,avšak termíny k pobytu jsou vyčerpány,zbývají jen dny v pracovním týdnu,které nevyužiji .Žádala jsem Amplion o navrácení peněz za předem nevyužitý poukaz,avšak reklamační centrum neodpovídá na emaily,nezvedá uvedený kontaktní telefon Oslovila jsem tedy Penzion relax Martina a velmi příjemný a ochotný personál mi vyšel s problémem vstříc a umožnil mi čerpat slevový poukaz v náhradním termínu Velice děkuji!!!Tento wellness poukaz jsem zakoupila od AMPLIONU poprvé a zcela jistě naposledy Vždy cestuji s VYKUPTO,které pečuje o spokojenost zákazníků stoprocentně S takovouto arogancí od slevového portálu jsem se doposud jako od AMPLIONU nikdy nesetkala.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anonymní
25.11.2014
*
*
*
*
*

Kvalitní ubytování, kvalitní služby, příjemný personál

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Plavská 1573/40
  • České Budějovice - České Budějovice 7
  • 370 07
  • mapa
od 990,-  za 1 osobu a noc
od 1290,-  za 2 osoby a noc
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo