Rehabilitace, ortopedie, interní, cévní, rehabilitační lékař - KELTIA-MED s.r.o. (Praha)

Rehabilitace, rehabilitační lékař, ortopedie - v rámci rehabilitace a ortopedie poskytujeme komplexní péči o pohybový aparát na výše uvedených adresách Prahy 3, 5 a 10. Na našem pracovišti probíhá úzká spolupráce ortopedů s fyzioterapeuty pod vedením rehabilitačního lékaře s neurologickou atestací, lékařem alternativní a fyziologické regulační medicíny s použitím homeopatie i čínské medicíny a internistou – angiologem (cévním specialistou).

Cévní ambulance - nabízíme kompletní cévní a interní vyšetření včetně předoperačních vyšetření, EKG a sonografie tepen a žil. Vyšetřujeme a léčíme pacienty s žilní nedostatečností. Ze specializovaných metod nabízíme pacientům: 24hodinové sledování krevního tlaku i EKG (Holter), ultrazvukové vyšetření tepen a žil horních i dolních končetin a tepen krku (Doppler UZ).
Adresy ordinací - MUDr. Romana Tylová, Poliklinika Barrandov, Krškova 807, Praha 5 - Poliklinika Malešice, Plaňanská 1, Praha 10.
Pacienti se mohou objednávat na tel. číslech: 775 732 304, 281 019 358.


Interní ambulance a sono břicha - provádíme celková a cílená interní vyšetření, předoperační vyšetření, EKG, konsultace v oblasti kardiovaskulární prevence, sonografické vyšetření břicha s klinickou interpretací výsledků ( ultrazvuk)
MUDr. Kratochvílová Renata, Poliklinika Barrandov, Krškova 807, Praha 5
Pacienti se mohou objednávat na tel.čísle: 733 499 572


V nutných případech možná přímá domluva a provedení ortopedických operací. Nabízíme možnost půjčování magnetu a bioptronové lampy, zhotovení ortopedických stélek (Nový Zéland) Formthotics, možnost objednat obuv DUX, eventuálně jiných druhů obuvi a další služby.

Na poliklinice Barrandov disponujeme vodoléčbou (balneoterapií). Nadstandardní procedury: rázová vlna, laser, rašelina, CO2 koupele, relaxační a rekondiční masáže, tvarování postavy a alternativní postupy a procedury čínské medicíny - pojišťovny nehradí.
Dále se zde nachází prodejna zdravotnických potřeb, kde nabízíme široký výběr...

Je toto moje firma?
  • Krškova 21/807
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 152 00
  • Praha 5 - Hlubočepy
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
alepler
10.7.2017
*
*
*
*
*

Recepce na Zbraslavi absolutně nezvládá svoji práci a je schopná vynadat, že jste si u nich zapomněli formulář s termíny. Telefony nezvedá, jiný kontakt není k dispozici a na SMS a...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Služby: Přímý předpis procedur rehabilitačním lékařem, Rázová vlna, Laser terapie, Masáže, Vodoléčba, Akupunktura, Komplexní fyzioterapie, Cévní vyšetření, Zhotovení ortopedických vložek, Odstranění celulitidy, Interní vyšetření, Neurologické vyšetření, Zdravotnické potřeby, Rentgen, EMG

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo