Hodnocení firmy Pardubická nemocnice

*
*
*
*
*
6 hodnocení
deniska.rox
27.1.2021
*
*
*
*
*

Včera jsem byla na chirurgii ústní, čelistní se žádánkou od krčního,a mé zubařky,řekli mi,že mám přijít další den,to je dnes,seděla jsem tam 3,5hodiny, všichni pacienti kteří tam byli predomnou, a zámnou už byli dávno doma,ale mne si tam nikdo nevšímal,upozornila jsem nato sestřičku,že tam sedím už takovou dobu, a že chci zpátky své žádanky,ve 14:00 jsem měla dalšího lékaře,sestřička mi řekla,že má žádanka už je na stole u dr,a,že už půjdu na radu,uběhlo dalších 10minut,a zavolali si dalšího pacienta,bohužel ne mně,ale pacienta kteří přišel po 10hodine,jsem bez zákroku,udělám si ho doma sama, snad budu na pohotovosti rychlejší.Mam podobnu zkušenost s infekčního kde jsem seděla dva krát po 4 hodinách hnus.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
jarca.pce
23.1.2021
*
*
*
*
*

Před 14dny byla maminka přijata v noci po upadnuti a bolestech žeber na traumarologii, téměř 2hodinové vyšetření, Rtg, ultrazvuk, CT, prokázalo zlomení žeber a lehký pneumotorax, po celou dobu s ní byl vnuk a doktoři i sestřičky provedli naprosto profesionální práci, vstřícné jednání a opravdovou lidskost. Druhý den byla přemístěna na ortopedické oddělení nyní Covid 19,jelikož po provedeném testu byla pozitivní. Pobyla zde téměř 14dni, dostávala kyslík na podporu dýchání, což bylo způsobeno onou zlomeninou žeber a jelikož chodí o berlich měla i problémy s chůzi. Po celou dobu, dle jejích slov i po mé telefonické zkušenosti chci nesmírně poděkovat celému personálu od uklizeček, všech velmi ochotných a milých sestřiček a lékařů a hlavně jejímu ošetřujícímu lékaři Mudr. Michalu Štulpovi, jehož lidský a profesionální přístup se jen tak nevidí, zvláště v dnešní době. Ještě jednou děkuji aspoň tímto způsobem vám všem,, kteří se na Covidovem oddělení staráte o pacienty, za moji maminku p. Kyselovou

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
eragon1990
20.12.2019
*
*
*
*
*

Neurochirurgie. Personal az na jedinou sestru neprijemny a neschopny. Kanilu dokazala zavest az 3 sestra a to ne jen u mne ale i u jinych na pokoji. 2 hodiny po probuzeni po operaci plotenky jsem byla nazvana "poserou" kdyz jsem se nemohla otocit na posteli. Na leky jsem nekdy cekala az hodiny. Musela jsem mocit a kdyz uz podemne sestra konecne dala misu, tak odesla a uz se nevratila. Kdyby mi ji nevyndala pani na pokoji tak tam je doted. Proste naprosta prisernost. Kdyz na vizite doktorovi reknu ze mam bolesti a uz hodinu cekam na injekci tak se mi odpovedi dostali "no jo no". To jen par vybranych veci. Hodnoceni jednim slovem "Hnus".

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne1
hr.mir.
25.5.2018
*
*
*
*
*

Děkuji celému infekčnímu odd.pod vedením p.primáře Sedláčka za všestrannou péči,které se mi zde dostalo ve dnech 8.-16.5.2018.Díky Vám všem jsem se opět dostal do kondice,navíc s jistotou ,že je zdravotně vše v pořádku. Velice děkuji !!! Hr. Mir.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
vaclav712@seznam.cz
7.6.2017
*
*
*
*
*

Byl jsem velmi překvapen vstřícností, slušností a profesionalitou lékařů, sestřiček i pomocného personálu na oddělení urologie. Za téměř týden nemohu říct nic záporného co by se týkalo pobytu na urologii Krajské nemocnice v Pardubicích. Všem, kdo o mne pečovali, a hlavně lékařům, kteří mne zbavili dlouho trvajících bolestí patří upřímné poděkování. Pavel Loskot

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
vaclav712@seznam.cz
30.5.2017
*
*
*
*
*

Ochota , profesionalita, skvělá péče všech na urologii.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne3
Přidat hodnocení
tel:
+420 840 111 246
fax:
+420 466 650 536
e-mail:
posta.pardubice@nempk.cz
web:
pardubice.nempk.cz
  • Kyjevská 44
  • Pardubice - Pardubičky
  • 530 03
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo