Hodnocení firmy Beskydské rehabilitační centrum - Rehabilitace a cvičení Čeladná

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Valášek
23.9.2019
*
*
*
*
*

Po tří týdením pobytu v BRC Čeladná-Polárka, musím konstatovat obrovské zklamání. Co se týká zdrav. personálu vše v pořádku, zaslouží pochvalu. Ale ubytování a strava v Polárce je něco neuvěřitelného. Dvoulůžkový pokoj v tomto zastaralém objektu je vytvořen z původně jednolůžkového vysazením dveří a dodání druhého lůžka pod okno. Prostorově zcela nedostatečné, k oknu se pacient používající hole nebo berle nedostane! Sprchový kout malý, úzký a nevyhnete se při sprchování přilepení k odporné mokré plastové plachtě. U zrcadla chybí síť. zásuvka. WC tak malé, že se zde vyšší člověk jen těžko vměstná. Snídaně i večeře studené, se sveřepě se opakující každodenní nabídkou-bílé pečivo, toustový chleba a denně pomazánky neidentifikovatelného odpuzujícího vzezření a chuti, většinou(prý) sýrové. Žádná zelenina, žádné ovoce, párek atd.,za celou dobu jedinkrát dvě vejce na tvrdo, chleba. Žádný jiný výběr, vlažný čaj, vše ale s dostatečným obsahem E-ček. Stravování v rozporu s minimálními zásadami zdravé stravy, jednoduše ostudná záležitost. Jedná se o dovoz hotových "potravin", v objektu je jen výdejna. Není dovoleno vzdálit se např. o víkendu z této "polepšovny", denně je kontrolována a vyžadována přítomnost chovanců nejpozději ve 21.00 hod. Za této situace se marně člověk ptá, za co je vyžadován denní poplatek pacienta, údajně za nadstandart!!! Evidentní je všeobecná snaha společnosti BRC získat od lidí a jejich pojišťoven maximální finanční částky za zcela neodpovídající služby. Ordinovány jsou jen nejlevnější procedury, za účinnější a prospěšné se musí platit! Závěr - BRC Polárka nikdy více !

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
vyhnankova.j
29.12.2018
*
*
*
*
*

Osobní zkušenost: Příjemný a kvalifikovaný personál., krásné prostředí.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
TK
24.10.2018
*
*
*
*
*

Osobni zkusenost, jednim slovem zklamani. Neprofesionalni pristup. Pokud chcete opravdu cvicit a pro svuj zdravotni stav neco udelat, tak do Čeladne ani nejezdete. Pokud chcete mit rezim volnejsi, chodit do Solne jeskyne, na magnet, perlickove koupele a moc necvicit pod profesionalnim dohledem, jste na spravnem miste. Kvantita ma prednost pred kvalitou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne3
milan.lostak
8.2.2017
*
*
*
*
*

Osobní zkušenost: Skvělý kolektiv příjemných zaměstnanců s vynikající vedoucí lékařkou Prim. MUDr. Kateřinou Jurovou a k tomu nádherné prostřední Beskyd. Příjemné terapeutky špičkově a profesionálně vedou procedury. Pro mě se na páteř velmi pozitivně uplatnily procedury "Hi-Volt", "Plynové injekce" (do akumpunkturních bodů), "Fyzioterapie" (s úžasnou terapeutkou Mgr.Aničkou Biolkovou), "Posilovna" (na posilovací věži), "Skup. TV v bazénu II". Gratuluji skvělému kolektivu BRC, v jejich rukách má BRC tu nejlepší budoucnost. Všem zájemcům pobyt v "Beskydském rehabilitačním centru" ("BRC") doporučuji a sám s nadšením konstatuji, že mi velmi pomohlo.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
 • Čeladná 42
 • 739 12 Čeladná
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 7:0019:00
 • Út 7:0019:00
 • St 7:0019:00
 • Čt 7:0019:00
 • 7:0019:00
 • So 7:0019:00
 • Ne 7:0019:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo