Jana Knittlová - vzdělávací centrum Olomouc

Jsme nároční, ale budete spokojeni.

Nabízíme rekvalifikační kurzy - masérský kurz, kosmetický kurz, kurz pedikúra a manikúra. Spolupracujeme s Úřadem práce. Tradice 20 let, výborní lektoři. Provádíme také služby pro ženy - kosmetika, permanentní make-up, manikúra a masáže.

  • Litovelská 100/19
  • Olomouc - Nová Ulice
  • 779 00
  • Vila žluté barvy s bílými okny. Autem: parkování v okolí Tramvaj 2,7  zastávka Šibeník.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Doplňte si vzdělání a dovednosti našimi rekvalifikačními kurzy

Vzdělávací centrum Jana Knittlová se zaměřuje na pořádání rekvalifikačních kurzů péče o tělo, které jsou akreditované Ministerstvem školství, ​mládeže a tělovýchovy. Kurzy jsou zakončeny závěrečnou autorizovanou zkouškou a získáte OSVĚDČENÍ O PROFESNÍ KVALIFIKACI. Na základě osvědčení z těchto kurzů můžete získat živnostenský list a začít podnikat nebo se nechat zaměstnat v oboru. Bude z vás masér, masérka, kosmetička, pedikérka, manikérka. Tyto kurzy trvají obvykle  3 měsíce. V této oblasti spolupracujeme i s Úřadem práce.

Doplňkové kurzy pro masérky, kosmetičky

Mimo to nabízíme řadu doplňkových kurzů v délce výuky 2-3 dny. Je to doplňková dovednost pro masérky,kosmetičky, pedikérky, permanentky.

Pro maséry: reflexní masáž, bambusová masáž, hawaii masáž, lávové kameny, baňkování, lymfodrenážní masáž, protimigrénová masáž.

Pro kosmetičky: Profesionální líčení, Svatební líčení, Fotomakeup, Účesy, Vizážistika, Lymfodrenážní masáž obličeje a dekoltu,

Pro permanentky: Microblading, čárkování zdokonalovací kurz.

Kvalita našich kurzů zaručena

Velmi si zakládáme na tom, že vykonáváme na pracovišti i službu zákazníkům. Běží zde kosmetika, permanentní makeup, modeláž nehtů, masáže. To má velký význam z hlediska kvality kurzů. Naše kurzistky mohou vidět i reálný provoz, seznamují se s aktuální nabídkou materiálů, přístrojů pro výkon služeb jako jsou kosmetické služby, tetování obočí, linek a rtů nebo masážní techniky. Podívejte se také na stránky www.kosmetika-knittlova.cz.

Absolventi našich kurzů získají nejen teoretické a praktické dovednosti z oboru, ale jsou seznámeni se základy podnikání v oboru péče o tělo a získají informace i z oblasti marketingu a reklamy.

Významným přínosem je úzká spolupráce s lékaři, kteří se podílejí na výuce, ale řeší i problémy z oblasti kožního lékařství, rehabilitace, plastické chirurgie, ortopedie.

Tradice našeho působení je již 20 let. Vždy jsme se opírali o kvalitu našich služeb a výběr osvědčených lektorů.

Naše motto: „Nechceme být nejlevnější, ale být nejlepší.“

Rekvalifikační kurzy

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo