Hodnocení firmy Auto HP, s.r.o.

*
*
*
*
*
6 hodnocení
PatrikJech
6.9.2019
*
*
*
*
*

V Auto HP jsem si vybral vůz z ukončeného OL, který se mi velmi líbil. Komunikace byla velmi rychlá a profesionální. Vůz jsem si mohl důkladně prohlédnout a vyzkoušet. Pracovnící mi věnovali téměř celý den. Jednání bylo velice férové. Žádné skryté poplatky, vnucování, nebo neseriózní jednání. Personál velmi ochotný a milý. Po 5tis. km jsem nenasel jedinou závadu, nebo problém. Po mém dalším voze se opět poohlédnu v Auto HP!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
StetkaJosef
27.7.2018
*
*
*
*
*

Velice milý, vstřícný a profesionální personál. Buďme upřímní, to už se v dnešní době často nevidí. Mám velice dobrou zkušenost s nákupem vozu, s veškerým servisem okolo a poradenstvím. Již nyní vím, že se do autoHP budu rád vracet už jen kvůli skvělé partě lidí, kteří udělají maximum pro spokojenost zákazníka. Majitelé tohoto podniku: dělejte vše proto, abyste si tyto lidi udrželi.😊

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
serls01
25.7.2018
*
*
*
*
*

Dobrý den, u Auto HP jsme kupovali před půl rokem Kiu Ceed. Záměrně píší, až po půl roce. Auto super a bez závad. Jednání na vynikající úrovni. Vřele doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
s.darilkova
25.7.2018
*
*
*
*
*

V nedávné době jsem navštívila tento autobazar a byla jsem naprosto spokojena. Jednání na místě bylo naprosto seriózní. Bylo mi o autě řečeno naprosto vše, proběhla prohlídka vozu, následně jsem se mohla i s vozem projet a na místě mi auto prohlídli i mechanikové. Po rozhodnutí, že si automobil koupím mi velmi vstřícně byla nabídnuta pomoc s financováním, vše proběhlo bez dlouhého protahování. Prodejce za mě zařídil přehlášení, novou technickou a do týdne bylo auto moje bez velkých starostí a lítání. Takto si představuji jednání v autobazaru! Za mě určitě Auto HP mohu jen a jen doporučit!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
nespokojen
25.1.2017
*
*
*
*
*

Přijel jsem pro Čtyřkolku 300 km daleko. Při jednání po telefonu mi bylo řečeno : Vše plně funkční, vše v pořádku Přijedu tam a zjístím že nefunguje baterka. Hm, dobře. Tohle mi řečeno nebylo. Pak to ještě zákazník nabízel předemnou nějakému pánovi, zda čtyřkolku nechce za 5000. (Říkal jsem si, zajímavé, když jsem přijel z takové dálky, že bych měl zájem já) Při nastartování se točí kola(stále je motor v záběru, takže jsme nadzvedli kola do vzduchu, abych si to mohl alespon vyzkoušet, jak jde čtyřkolka za plynem - TOHLE NENÍ ČTYŘKOLKA V PLNĚ FUNKČNÍM STAVU!!! Při zmáčknutí plynu se seklo lanko, motor hrčel v plných otáčkách, dokud jsem to nevypl. Požádal jsem o křížový šroubovák, že se kouknu, zda není utrhnuté lanko.Pan prodejce zavolal technika, ten to rozebral a opravil během 5 minut. V tom vylezl údajně Šéf ze dveří a začal řvát : Ty vole vždyť to má za bůra, ať dá 5000 a vezme si to nebo ať jede pryč! Já nebudu platit technika na to ! .......... Jednání na úrovni jednoduchého zamindrákovaného člověka, tak arogantního šéfa autobazaru jsem ještě neviděl. Hnus ! FUJ ! NEdoporučuji !! Shrnutí : Ulhaní prodejci, zlý šéf! Vzpamatujte se pane a pak dělejte poctivý obchod ! Kdybych nejel takovou dálku autem s vozíkem, tak určitě odjedu, jak si pan šéf přál.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne6
petr
2.6.2015
*
*
*
*
*

Musím říci , prvotní jednání super. Zakoupíte li vůz , dovoz EU majitel neznámí , servisní knížka neexistuje , km ?, paměť vozidla vymazána. Reklamace , odstoupení od smlouvy slibují , že dají vše do pořádku ! Skutek utek . Bude li nějaký dotaz , sdělím dále zkušenosti s tímto prodejcem. Musím říci ,že vše napravili ke spokojenosti zákazníka .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano7 ne1
Přidat hodnocení
tel:
+420 777 205 208
fax:
+420 327 516 586
e-mail:
autohp@centrum.cz
web:
www.autohp.cz
  • Církvice 45
  • 285 33 Církvice
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0017:00
  • So 9:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo