Hodnocení firmy AutoPartner PLUS s.r.o.

*
*
*
*
*
3 hodnocení
vojtanen
24.6.2018
*
*
*
*
*

Chci doporučit, nechce se mi rozepisovat, ale jsem rád za tuto firmu. Už několikrát jsem obchodně s touto firmou řešil jak půjčení auta, tak i nákup auta a vždy jsem byl nadmíru spokojen. Výborná komunikace, příjemná atmosféra a jednání.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
9.1.2018
*
*
*
*
*

Jako specialista firmy Seznam.cz a portálu Sauto.cz, kde jsem pracoval více než 5 let, jsem spolupracoval a pravidelně navštěvoval více než 200 autobazarů v Jihočeském, Středočeském, Severeočeském a Libereckém kraji a proto mne zaujala recenze uživetele "vitves" ze 13.5.2017. Málo kdo má takový předhled o úrovni jednání, kvalitě vybavení, platební morálce a stylu přemýšlení o klientech jako ten kdo s nimi roky pracuje a lecky má možnost při pravidelných návštěvách sedět nenápadně a sledovat rozhovory prodejců. Jestli se pánovi toto stalo (což se občas v autobazarech děje), tak rozhodně nevěřím, že to bylo v Autopartneru v Libereci. Buď jste se pane spletl a stalo se Vám to jinde a jen jste popletl název, což bych chápal, protože lidé objíždí více bazarů, nikdy nejednou jen do jednoho). V Autopartner jsem nedávno byl osobně, už na té nové provozovně a zaprvé žádný disco plešoun :-) tam nedělá a za druhé by Vás tam těžko někdo z místního personálu fyzicky napadal. Jsou to chlapi, tak pokud jste je urážel ( nebyl jsem u toho, ale mockrát jsem zažil jednání i zákazníků, kteří nadávali prodejcům, i slušným do zlodějů) , pak bych se nedivil jestli se s Vámi nechtěl nikdo bavit. Jestli bych si měl koupit někde vůz, tak tohle je prodejce, kterého nikdy nevynechám ve výběru aut. Protože jak píšu na začátku, málokdo má větší přehled ve srovnání. Tak mi to nedalo to nenapsat, protože se mi nezdá, že to co pane píšete je tak jak to píšete. Za mě tady 5 hvězd jak víno.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
vitves
13.5.2017
*
*
*
*
*

V autobazaru Parter Plus Liberec jsem měl zájem koupit VW Tourana cca 320 tis Kč. Auto si kupuji pro rodinu,tak 1x /10let a chci slušné spolehlivé auto. Nejdříve jsem si ho vizuálně prohlédl a zjistil jsem, že v bazaru uvádějí chybně ve výbavě tempomat, který auto nemá. Mírně nedůvěřivě v dobré víře jsem šel k prodejci , aby mi auto ukázal. Byl jsem zděšen neprofesionálním jednáním prodejce (obtloustlého plešouna co si asi plete pracoviště z discotékou nebo nočním klubem). Prodejce mě nepřiměřeně cholericky po otázce na pravost najetých km vulgárně "vyprovodil až vyřvával ať vypadnu". Vypadal dokonce, že by mě chtěl fyzicky atakovat. Před mým malým dítětem? Byl jsem v šoku. Nevím zda se takto buduje důvěra pro prodej aut a jedná se se zákazníky. Již nikdy bych do tohoto autobarzaru nejel a nikomu bych bazar nedoporučil. Přestože k prohlídce auta ani nedošlo. Byl bych rád,kdyby takovéto bazary nezaměstnávali takové "stupidní vexláky" nebo pokud to byl majitel bazaru,tak aby raději zkrachovali a na trhu zůstali slušní prodejci.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
 • České mládeže 1272/107
 • Liberec - Liberec VI-Rochlice
 • 460 06
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 9:0017:30
 • Út 9:0017:30
 • St 9:0017:30
 • Čt 9:0017:30
 • 9:0017:30
 • So 9:0012:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo