Institut pro výzkum rodiny - Family Research Institute

PhDr. Magdalena Frouzová, Consult

Nabízíme psychologické a psychiatrické poradenství a psychoterapie, rodinné terapie a skupinové terapie. Jsme také poradna pro rodinu a mezilidské vztahy. Pořádáme kurzy růstu osobnosti.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Vinohradská 14
  • Praha 2 - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Petr Štěpánek
2.10.2016
*
*
*
*
*

Vedoucí institutu M. Frouzová ze mne jen vytáhla peníze (aniž bych za to dostal jakoukoli službu) a pak mě poškodila svojí "diagnostikou", kterou - zcela v rozporu s etickým i odbo...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Psychoterapie a rodinná poradna

Řešíte partnerské či rodinné problémy, problémy v oblasti osobního růstu či závislosti? Jsme tu pro dospívající i dospělé, kteří hledají pomoc psychologa. Nabízíme individuální a rodinnou psychoterapii a poradenství, léčbu závislosti na drogách a jiných závislostí, pomáháme také v oblasti osobnostního růstu.

V případě potřeby kombinujeme individuální, rodinnou a skupinovou terapii tak, aby proces byl co nejefektivnější. Konzultovat je možno nejen v českém, ale též v anglickém jazyce, dále ve velmi časných či pozdních večerních hodinách a o víkendech.

V institutu probíhá několik psychoterapeutických a poradenských skupin, které jsou zaměřovány podle diagnóz, problémových okruhů a stávající úrovně osobnostní zralosti klienta. Skupiny posléze doplňujeme dalším vzděláváním a nácvikem intrapersonálních a interpersonálních technik.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo