Hodnocení firmy Kellner Písek, s.r.o.

*
*
*
*
*
5 hodnocení
koblihovapohoda
30.9.2019
*
*
*
*
*

S CK Kellner jsme absolvovali tento rok už několikátou dovolenou v Chorvatsku a vše bylo perfektní co se týče organizace, delegátů i samotné jízdy autobusem.Jarka K.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Zuzana
15.8.2017
*
*
*
*
*

S CK Kellner jsem byla 2x na dovolené. Jednou skvělé a po letošní dovolené už nikdy. Na cestě do hotelu jsme bohužel neslyšely, že už máme vystoupit ( seděly jsme vzadu a dříve řidiči zajížděli až k hotelu, tak jsem na to spoléhala i letos). Řidič nám oznámil, že sice věděl, že někdo nevystoupil, ale neřešil to a že se vracet nebudou. Zastavil nám uprostřed ničeho, kde vedla hlavní cesta asi 5 km od hotelu a řekl, ať si buď zavolámě taxi nebo si někoho stopneme, načež zavřel dveře a odjel. K hotelu jsme v tom horku a se všemi věcmi došly, ale tohle byl opravdu nechutný zažátek dovolené. Takže ne nedoporučuji!! Takhle by se řidiči, kteří jezdí pro Ck chovat neměli a v Kellneru by si měli udělat pořádek.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jarka
7.8.2017
*
*
*
*
*

S CK Kellner jsme absolvovali tento rok už několikátou dovolenou v Chorvatsku a vše bylo perfektní co se týče organizace, delegátů i samotné jízdy. Za mne i známé mají plnou důvěru a velkou spokojenost, jsou opravdu profesionálové na pravém místě. Vím že pokud to bude možné určitě služby této CK využijeme i do budoucna. Jarka

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
langovailona
18.8.2014
*
*
*
*
*

S CK Kellner jsme byli na poznávacím zájezdu v Paříži. Vše proběhlo profesionálně, od organizace, program, doprava a v neposlední řadě skvělá průvodkyně Mirka. Všem patří náš velký dík Langovi

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
okobolina
15.2.2014
*
*
*
*
*

prožili jsme díky CK Kellner nezapomenutelný výlet do Berlína,navštívili jsme i Tropical Island,kde jsme prožili iluzi krás tropických moří.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 382 216 216
fax:
+420 382 212 945
e-mail:
info@kellnerck.cz
web:
www.kellnerck.cz
  • Jungmannova 33/9
  • Písek - Vnitřní Město
  • 397 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo