Hodnocení firmy BSH domácí spotřebiče, s.r.o.

*
*
*
*
*
3 hodnocení
pavel
27.12.2019
*
*
*
*
*

Měli jsme problém se sušičkou Siemens, nechtěla dosušit a pořád problikávala kontrolka k nutnému čištění, přitom vše, co bylo přístupné, jsme měli vyčištěné. Opravář z běžného servisu nám po první neúspěšné opravě a reklamaci začal tvrdit, že už na sušičku nejsou náhradní díly, to nás trochu "nakoplo", divili jsme se, že by po cca 8 letech provozu na sušičku takové to značky nebyl již k dostání náhradní díl. Volali jsme na zastoupení BSH, kde mi dali kontakt na servis, který vše perfektně vyřešil. Sušičku si odvezli do servisního střediska, provedli diagnmostiku, vyčistili kompresor a cca během týdne přivezli na naší adresu zpět, vše za velmi přijatelnou cenu cca 2.500,- Kč.a sušička slouží bez problémů dál. Moc děkujeme Kvasničkovi, Praha-západ, prosinec 2019.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Milan
1.9.2017
*
*
*
*
*

Šmejdi jedním slovem. Koho zajímá víc, nechť čte dál. Když vám prodávají pračku Siemens, tvrdí že kupujete TOP výrobek, prémiovou německou kvalitu, poslední kvalitní pračku v Evropě, která vám opravdu vydrží... Kecy! Pračka za 30 tis. vydržela sotva pět let. A co na to BSH? Chcete aby vaše pračka ještě nějaký čas fungovala - zaplať nám za destičku s integrovaným obvodem 7 tis. Včetně výměny 8 tis. Horší než "Ransomware". Oprava trvala 3 týdny, celkem 4 návštěvy servisního technika. Ať si každý udělá názor sám, jestli se toto vyplatí. Předražená pračka, absurdně drahé náhradní díly a přitom stejný šmejd jako pračky za třetinovou cenu. Jenže ty si můžete za cenu té od Siemensu koupit alespoň tři.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Sprengr1
23.6.2016
*
*
*
*
*

Komunikace s firmou byla absolutně na jedničku. Dodací lhůta velice krátká. Vstřícné jednání. Poskvrna na celé dodávce byla nešťastně zvolená přepravní společnost, která se ani nesnažila navštívit bydliště s zazvonit na zvonek, zda jsme doma ( doma jsme byli, protože jejich SMS oznámila doručení mezi 12 a14.00 hodinou). Ve 12.35 hod. SMS oznámila, že zásilka je v místě schromáždění nedoručených zásilek, kam si mám pro ni přijít.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Pekařská 695/10a
  • Praha 5 - Jinonice
  • 155 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo