Horákova farma,a.s. - Císařské vinné sklepy Čejč

Vinařství zrozené na tradici

Jsme rodinné vinařství na Jižní Moravě a zaměřujeme se na pěstování a výrobu vína. Výrobou vína předávanou z generace na generaci navazujeme na tradici císařských vinných sklepů již od dob Marie Terezie. Vyberte si a ochutnejte naše vína z tradičních i mladých odrůd.

  • Čejč 1
  • 696 14 Čejč
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Císařské vinné sklepy

Císařské vinné sklepy jsou součástí rodinné Horákovy farmy, kde najdete i rostlinnou a živočišnou výrobu. Farma patřila do roku 1918 Marii Terezii, proto majitelé zvolili název Císařské sklepy – víno na císařský dvůr se tu vyrábělo již před staletími. Dnes se vyrábí spíše tradiční cestou, kterou osvěžují a usnadňují moderní prvky. Důraz je kladen na zdraví hroznů a jejich co nejšetrnější zpracování. Bílá vína leží 8 -12 měsíců v nerezu, červená prochází 12 – 18 měsíční mikrooxidací nebo leží v sudu.

Vydejte se na ochutnávku do vinařství na Jižní Moravě

Vína pochází pouze z vlastních vinic a můžete je ochutnat v prezentačním sklepě v Čejči. Dopřejte si příjemný výlet do našeho vinařství na Jižní Moravu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo