CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. (Praha)

CK Kalousek působí na českém trhu již 29. sezonu. Specializujeme se především na zájezdy do oblíbeného Chorvatska (vlastní i autobusovou dopravou) a slunného Španělska (autobusovou dopravou). Nabízíme také řadu jednodenních nebo vícedenních poznávacích zájezdů po celé Evropě.

Doprava je zajištěna vlastními, bezpečnými, moderními a pravidelně servisovanými, pohodlnými zájezdovými autobusy značky Scania a Bova. Trasy A a B jsme rozšířili o trasy C a D. Páteční i pondělní odjezdy byly rozšířeny o nová nástupní místa. V prodeji jsou také samostatné jízdenky do Chorvatska.

Vlastníme vozy pro přepravu 49 až 67 osob a 3 minibusy 8 + 1 pro zajištění svozů z dalších nástupních míst, která nejsou na základních trasách. Nabídku mohou využít například školy, sportovní oddíly, různé spolky, firmy a podobně.

Nabídku potápění lze využít u všech ubytování z naší nabídky. V případě zájmu se neváhejte obrátit na naše delegáty v letovisku, kteří Vám pomohou vše zajistit.

Cílem je především udržovat stálou a kvalitní nabídku za dobrou cenu. Budeme potěšeni, pokud si z naší nabídky vyberete a budete se z dovolené vracet odpočatí a spokojení.

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru a těšíme se na setkání s Vámi!

Je toto moje firma?
  • Obrovského 402/11
  • Praha
  • 141 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Rozšířené

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo