A & D Daňoví poradci a auditoři - Ing. Jaroslav Řezka (Sezemice)

Nabízíme vedení účetnictví, daňové poradenství a zastupování před správcem daně.

Hlavní oblastí naší spolupráce s klientem je průběžné poradenství, kde jednotliví pracovníci klienta včetně vrcholového managementu mají možnost průběžně konzultovat své názory se stanovisky a způsobem řešení konkrétních problémů daňovým poradcem, auditorem nebo ekonomickým specialistou a zajistit tak optimalizaci ekonomiky firmy s důrazem na optimalizaci daňové odvodové povinnosti.

Dalším naším cílem je odborné zastupování klienta před správcem daně, především před pracovníky finančního úřadu a finančního ředitelství.

Pro klienty samozřejmě zpracováváme daňová přiznání k dani z příjmů právnických, respektive fyzických, osob (komplementáři, společníci v.o.s.) a dalším daním.

Významnou oblastí našich služeb je zhodnocení podnikatelských záměrů, případně jejich tvorba, a to jak pro potřeby klienta, tak pro potřeby ostatních subjektů, nejčastěji bankovních ústavů.

Samostatnou kapitolou činnosti A&D je ekonomické a účetní poradenství při transformacích společností, hlavně v oblasti zakládání nových společností, včetně vyhotovení základních dokumentů (zakládací listina, stanovy, návrh zápisu do obchodního rejstříku) i s jejich právním posouzením, ověřením u notáře a případným zajištěním zápisu nově zakládané společnosti v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem. Dále pak problematika navyšování základního jmění společností, jejich slučování, zakládání dceřiných společností, popřípadě likvidace společností.

Současně může klient využít mnoha dalších možností vzájemné spolupráce, které mohou pozitivně ovlivnit jeho ekonomický vývoj.
Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Speciální nabídka
Poradenství pro podnikatele, společnosti i občany!

Je toto moje firma?
  • Pardubická 18/18
  • Sezemice
  • Pardubický kraj
  • 533 04
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: komplexní ekonomický servis, průběžné poradenství, odborné zastupování před správcem daně, zpracování daňových přiznání, zpracování podnikatelských záměrů, poradenství při zakládání či transformaci společnosti, finanční úspory, zlepšení finančního toku, vedení účetnictví, zpracování mezd

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo