Malování a natírání bez námahy a bez hranic

Malířství a natěračství Petr Škoda

Nabízíme vám precizní malířské a natěračské práce. Vlastníme svojí 19m vysokou pásovou plošinu. Dále nátěry fasád, střech, konstrukcí i podlah. Protipožární, omyvatelné i protiplísňové nátěry. Video ukázky, 3D virtuální prohlídky. Průmyslové nátěry hal a dílen. Vlastníme 12m vysoké pojízdné lešení.

 • Netolická 1147/1
 • České Budějovice
 • 370 05
 • Na Máji - poblíž u restaurace Tenis Club
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Naší prioritou je spokojený zákazník, který má vždy důvod se k nám vrátit. Poprosili jste nás a my jsme vám naslouchali.

Vážený zákazníku, vážená zákaznice

Jelikož víme, jak jsou pro vás důležité reference, nabízíme zde přehled našich realizovaných zakázek:

Reference

Malování bytů, rodinných domů a soukromých staveb

Rozdělili jsme webové stránky na dvě kategorie. Stránky www.malirstvi-skoda.cz  jsou pro soukromou klientelu. Stránky jsou určeny pro zákazníky, kteří potřebují vymalovat pokoje, byty, rodinné domy. Natřít fasádu, střechu i konstrukci na rodinném domě, na různých soukromých stavbách. Realizujeme veškeré nátěry obložení pro rodinné domy i bytové komplexy. Na stránkách najdete nátěry chat i chalup, nátěry štítů rodinných domů. Nově jsme na stránky přidali praktické články:

Jak ochránit fasádu?

Malování na klíč

 

Malování průmyslových objektů a komerčních budov

Webové stránky www.skoda-malirstvi.cz jsou určeny pro firemní klientelu. Na stránkách najdete různé kategorie, jako malování průmyslových objektů, malování komerčních budov, různých obchodů. Realizujeme nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech. Provádíme protipožární nátěry v jakémkoliv množství. Realizujeme nátěry zábradlí, plotů i jeřábů. Nově jsme přidali další pod stránky pro naše zákazníky, kterou jsou pod názvem: Malby a nátěry v průmyslových objektech. Najdete tady naši realizovanou práci, včetně popisu pracovního postupu i fotek: realizace bezpečnostních nátěrů a nebo realizace omyvatelných nátěrů.

Novinka pro zákazníky:

Jsme moderní společnost, která si uvědomuje nutnost investovat do vybavení.Zakoupili jsme pojízdnou pásovou plošinu na nátěry fasád, nátěry taškových, eternitových i plechových střech. Realizujeme nátěry konstrukcí i nátěry obložení. Naše plošina je vhodná i na malování průmyslových objektů i na aplikaci protipožárních nátěrů. Na plošinu jsme udělali další nové webové stránky: www.plosiny-skoda.cz  Na stránkách najdete veškeré potřebné informace o práci, které lze realizovat s pomocí plošiny.Rozšířili jsme nabídku na naší pojízdnou plošinu o nové webové stránky. Nové webové stránky: www.plosiny-budejovice.cz jsou hodně dynamicky založený na veškeré práce, které lze realizovat s pomocí plošin. Nabízíme zákazníkům veškeré nátěry fasád, střech i konstrukcí. Z plošin malujeme průmyslové objekty, i realizace protipožárních  nátěrů. Pro zákazníky nabízíme z plošin nátěry obložení, štítů i podhledů. Na našich nových stránkách uvidíte nově natočený spot, který ukazuje naší práci při nátěrech obložení bytového komplexu. Budeme rádi, když naše nové webové stránky navštívíte a svojí návštěvou nám je pomůžete rozjet.

Na naši práci se můžete podívat i na YouTube.Zde naleznete ukázky práce v interiérech i exteriérech. Naše práce vychází z mnoha let nasbíraných zkušeností.

Novinka pro zákazníky:

Chceme vám představit nové webové stránky www.natery-malby.eu které jsou tematicky zaměřeny a najdete zde různé pracovní postupy nebo rady na použití vhodného materiálu.

Webové stránky se zabývají různými činnostmi - začínáme malováním pokojů, pokračujeme přes nátěry fasád i nátěry střech, lehce nakoukneme k protipožárním nátěrům a skončíme až po nátěry obložení. Jsme stále k dispozici na telefonu: 604 533 924 a e-mailu: info@malirstvi-skoda.cz

Množství zajímavých rad naleznete i na našem blogu. Zde se dozvíte něco o realizaci naší práce. Blog neustále doplňujeme o další nové články, odkaz je k dispozici zde:

Blog

Originální, jedinečné a naprosto okouzlující nástěnné malby.

Nabízíme nástěnné malby v architektuře, malířský design interiérů a exteriérů, viz. fotogalerie www.ivamal.cz. Tvoříme design stěn neomezených rozměrů a tvarů, abstraktní malby stěn, malby v architektuře, vytvoření atmosféry objektů - www.abstraktnimalby.cz. Malbám předchází konzultace v prostoru, grafické návrhy, barevné poradenství. Zaručujeme originalitu, kvalitu, dlouhou životnost. Aktuální články o malbách stěn najdete i na našem blogu.

Realizujeme nátěry fasád, omyvatelné, ochranné a protipožární nátěry. V poslední době jsou poptávány protiplísňové nátěry. Realizujeme bezpečnostní nátěry i nátěry podhledů a i nátěry obložení.

Vybavení naší společnosti:

3 stříkací zařízení Airless (na malování průmyslových objektů, aplikaci protipožárních nátěrů). Je pro nás hračkou realizovat nátěry konstrukcí, střech i fasád v malém i ve velkém množství. Na malířské i natěračské práce nám pomáhá 12 metrů vysoké pojízdné lešení. Další novinka pro zákazníky: zakoupení pojízdné 19 m vysoké pásové plošiny viz odkaz na webové stránky: www.plosiny-skoda.cz

Potřebné věci k precizně odvedené práci:

 • výškový žebřík
 • průmyslový vysavač
 • horkovzdušné vytápěcí zařízení a další .

Jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům. Poskytujeme poradenství při vhodném výběru barev materiálu do interiéru tak i exteriéru. Na našich stránkách máte další pod stránku s názvem barevné poradenství:

Otevírací doba

 • Po 7:0020:00
 • Út 7:0020:00
 • St 7:0020:00
 • Čt 7:0020:00
 • 7:0020:00
 • So 7:0020:00
 • Ne 7:0020:00
 • Máme právě otevřeno

Malířské služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo