DOMOV ODPOČINKU VE STÁŘÍ JUSTYNKA (Hronov)

Posláním Domova odpočinku ve stáří Justynka je umožnit níže uvedenému okruhu seniorů, kteří vzhledem ke svému stáří a zdravotnímu stavu nemohou žít ve svém přirozeném prostředí, prožít aktivní a důstojné stáří v zařízení domácího typu a důstojně je doprovodit poslední fází jejich života.
Domov odpočinku ve stáří je samostatný právní subjekt, jehož zřizovatelem je město Hronov a do provozu byl uveden v dubnu 1995.
JUSTYNKA se nachází v klidné části města. Po několika minutách pěší chůze se ocitneme na hronovském náměstí. V přilehlém parku se nachází rodný domek Mistra Aloise Jiráska a jeho socha, také zde vyvěrají minerální prameny „Hronovka a Regnerka".

Kontaktní osoby:
Ing. Jitka Ansorgová - ředitel
Mobil: 731 419 432

Dana Hrachová - vedoucí zdravotní a sociální péče
Mobil: 602 164 037

Mgr. Petr Černý - sociální pracovník
Mobil: 602 665 634

Bc. Ilona Šrejberová - sociální pracovnice
Mobil: 724 823 917

Alena Zimová, DiS. - sociální pracovnice
Mobil: 602 665 634

Speciální nabídka
Kontaktujte domov odpočinku ve stáří!

Je toto moje firma?
  • Komenského náměstí 911/212
  • Hronov
  • Královéhradecký kraj
  • 549 31
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: základní sociální poradenství, poskytování ubytování, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktů se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí: pomoc při komu, zajištění lékařské péče, základní ošetřovatelská péče, cvičení

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo