Textil Invest, s.r.o. - Výstaviště Kroměříž

Floria Kroměříž

Výstaviště Floria Kroměříž bylo otevřeno v roce 2012. Pořádáme zde celostátní prodejní výstavy pro zahradníky a zahrádkáře. K vidění je výstava myslivost, rybářství a včelařství. Dalším typem pořádaných akcí jsou hudební festivaly.

  • K Výstavišti 4069/8
  • Kroměříž
  • 767 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výstavní prostory ve 2 krytých halách

Od vybudování výstaviště dochází k neustálému rozšiřování celého areálu. Návštěvníkům jsou k dispozici nejen kryté a nezastřešené výstavní plochy, ale také dětské hřiště nebo tenisové kurty.

Díky přístřeškům je možné velkou část areálu projít suchou nohou i za nepříznivého počasí.

Samozřejmostí je komplexní výstavní zázemí včetně stánků, 2 restaurací, ozvučení, ostrahy, zázemí pro vystavovatele a prostorů pro doprovodný program.

Chloubou výstavního areálu je 6 stylově odlišných okrasných zahrad – japonská, sortimentová, provensálská, stepní, divoká a středoevropská, které vnesly do výstaviště krásu, klid a pohodu. Návštěvníci díky tomu mohou načerpat inspiraci a obdivovat pestrobarevné květinové plochy, vodní hladiny, vodopády i vzácné stromy.

Nedílnou součástí je také prostorné parkoviště pro osobní automobily i autobusy.

Pravidelně se zde konají celostátní prodejní zahrádkářské výstavy Floria Jaro, Floria Léto a Floria Podzim. Kromě zahrádkářských výstav se zde pořádá výstava myslivosti, rybářství a včelařství, Svatováclavské slavnosti, výstava betlémů a dekorací vánočních stromků.

Součástí každé výstavy je doprovodný kulturní a kulinářský program.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo