Hodnocení firmy Harmony Czech, s.r.o.

*
*
*
*
*
6 hodnocení
milan.kusy
18.3.2020
*
*
*
*
*

Kvalitní autosevis, vstřícné arychlé jednání, osobní přistup majitele

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Marek Starý
3.5.2017
*
*
*
*
*

Již jsem zde koupil auto 2x a mohu jen doporučit. Profesionální přístup a perfektní ceny oproti konkurenci. Skutečný stav vozidel vždy odpovídal popisu prodejce. Určitě se opět vrátím!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Petr Stehlík
27.3.2017
*
*
*
*
*

Po mnohých zkušenostech při koupi vozidla, jsem k bazaru přistupoval velice skepticky. Vozidlo které jsem měl v plánu zakoupit na fotografiích vypadlo krásně, ostatně tak jako vždy. Po telefonické domluvě mi majitel bazaru vyšel vstříc a prohlídka vozu byla domluvena mimo otevírací hodiny. Můj skeptický přístup jsem však na místě musel opustit, přepvapilo mě vstřícné jednání a stav vozu, který byl ve skutečnosti lepší než na fotografiíích(což nebývá zvykem). Proto mohu s naprostým klidem tento bazar a jeho služby doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
laku1
22.4.2016
*
*
*
*
*

Spolešnost, kde se potkává odbornost se zájmem o zákazníka. Nesetkáte se s praktikami, že vám chtějí podsunout cokoliv ve stylu obvyklých příběhů s ojetými vozy. Nestkáte se ani s prodejci, kteří v zajmu prodeje podstrčí zákazníkovi něco, co vlastně vůbec nechtěl. Nesetkáte se ani s garážovým přístupem, kdy se prodejce snaží prodat za každou cenu. Seriozní přístup, kdy s vámi jedná přímo majitel, který konzultuje v praxi s mechaniky své firmy. Středně velká firma, která vám poskytne kompletní servis při koupi, samozřejmostí je servis zakoupeného vozu v profesionálně vybavené autodílně. Prostě, takový ten normální přístup, který si zákazník přeje a kde se snaží v rámci vašeho rozpočtu a požadavku najít řešení pro zákazníka. To je má zkušenost se společností Harmony Czech

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne1
NikaSvej
22.4.2016
*
*
*
*
*

Využila jsem služeb této společnosti na základě kladného doporučení od přátel a můžu jen doporučit. Koupě vozu proběhla velmi profesionálně, přístup majitele perfektní, stav i cena vozu bezkonkureční. Určitě využiji i případného servisu, který je součástí této firmy.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
jhrabanek
9.4.2016
*
*
*
*
*

S autobazarem a servisem mám velmi dobré zkušenosti, už jsem zde kupoval několikaté auto a vždy bez jakéhokoliv problému. Co se týká personálu vždy profesionální přístup jak od prodejce tak od servisu. Mohu doporučit...vstřícný, spolehlivý, pečlivý

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Pešlova 133/10
  • Praha 9 - Vysočany
  • 190 00
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Milan Kusý
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo