Hodnocení firmy MUDr. Ivona Heineková

*
*
*
*
*
4 hodnocení
olinkakosatova
8.11.2018
*
*
*
*
*

Dnes jsem byla u paní doktorky a velice mi pomohla.Příjemná sestřička mě objednala na CT do Ostrova,abych nečekala s bolestmi dlouho a předepsala mi léky na utlumení velké bolesti které mám.Po požití prvního léku jsem začala pociťovat úlevu a po druhém jsem se po týdnu nespavosti z bolestí i trochu prospala.Moc za to paní doktorce děkuji.Pomohla mi,abych mohla existovat do doby než se dozvím co mě tak trápí a vyléčí mě.Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné a milé.Jsem ráda,že je mám.Olina Košatová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
rokblanka
4.12.2015
*
*
*
*
*

Dobrý den,prosila jsem tuto lékařku prostřednictvím její sestry o přijetí za jejich pacienta (můj dosavadní lékař zavírá svoji ordinaci, a na dveřích má odkaz také na tuto lékařku). Bylo mi slušně,leč striktně sděleno,že mě nepřijmou.Nechápu tedy dost dobře, proč mě kontaktují s žádostí o hodnocení. Nebo snad změnili názor a mohou mě přijmout?Jsem totiž v situaci,kdy medikace od mého dosavadního lékaře je již 4roky nezměněna,leč plně vyhovující,ale nemá mi ji kdo předepisovat. Proto tedy moje hodnocení nemůže být jiné.Ta jedna hvězdička je za slušné chování sestry,což dnes také není všude tak úplně samozřejmé. Blanka Rokusková.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Miloslava Holubová
7.10.2015
*
*
*
*
*

Paní doktorka mi velmi pomohla ( po operaci mozku). Je velmi pečlivá, pravidelně mě posílá na magnetickou rezonanci, pravidelně si mě zve na kontrolní EEG mozku. Dvakrát ročně chodím na rehabilitaci, po požádání mi paní doktorka napíše vždy ochotně poukaz. Jsem velmi spokojená! Neměnila bych!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Veronika
17.2.2014
*
*
*
*
*

V žádném případě tuto paní doktorku nedoporučuji - nepříjemná, neochotná, jakýkoli dotaz jí obtěžuje, buď neodpoví vůbec, nebo odpoví s takovým arogantním výrazem, že už se bojíte zeptat se na něco dalšího. A nebo naopak na vás vychrlí tolik odborných výrazů, kde ani slovo není česky a strašně se diví, že ji nerozumíte. První věc, kterou nemám ráda, je pozdrav bez toho, aniž by se vám dotyčná osoba podívala do očí a na pozdrav vám odpověděla. Po vstupu do ordinace se paní doktorka neotočila ani od počítače, natož aby pozdravila. Jediné, co řekla bylo: "Doufám, že jste obě přezuté, abyste mi tady nenašlapaly!! " Byla jsem zde s babičkou, které je 88 let. Do doby než ji postihla mozková mrtvice, žila sama v domě, sama se o sebe dokázala postarat, objednala se k lékaři, kadeřníkovi, zavolala opraváře, nakoupila, uvařila, zkrátka nepotřebovala pomoc druhé osoby. Po mrtvici, která ji v létě postihla, je stále schopna samostatně žít, ale má problémy s mluvením, místo slova smrk, řekne smrčka, na očích má brýle, ale řekne, že tam má klíče. Prostě pokud ji posloucháte, víte o čem mluví a co chce říct, ale s telefonováním cizím lidem už je to horší. A právě při dotazu, jak máme s babičkou cvičit mluvení, když se jí pletou slova, nebo si na nějaké nemůže vzpomenout a čtení, které jí také moc nejde, mě paní doktorka nenechala ani domluvit a nepříjemným hlasem vykřikla: "Co byste chtěla, je jí 88!!!" Při dotazu, jestli by měla babička nárok třeba na CT vyšetření mozku mi bylo řečeno, ať s tím ani náhodou nepočítáme, že je to drahé a pro ní zbytečné. Takže už jsem se radši na nic neptala a těšila se, až tuhle ordinaci opustíme. Jediné "vyšetření", které paní doktorka udělala bylo, aby se babička prošla po ordinaci tam a nazpátek a to bylo vše!!!! Konečně vytiskla zprávu, ve které bylo napsáno, že babička trpí dyslexií a dysgrafií a že doporučuje kontrolu zde, za půl roku. Nechápu proč??? Ani náhodou už nás tu nikdo neuvidí, hned druhý den jsme našli pro babičku nového neurologa. A nakonec to doktorka dovršila tím, že z ordinace zavolala na sestřičku: "Teď mi sem nikoho neposílej, chci si sníst jogurt, tak ať si počkají!" A to nemluvím o tom, že bylo 10 minut po deváté hodině dopoledne a v čekárně čekalo asi dalších 5 lidí, kterých sem litovala, že návštěvu u té "paní" ještě nemají za sebou... Takže za nás ještě jednou, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJEME!!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano9 ne2
Přidat hodnocení
  • Bezručova 1098/10
  • Karlovy Vary
  • 360 01
  • mapa

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo