Hodnocení firmy Dream-Cars Just4u, s.r.o.

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Marian Pavlansky
8.8.2019
*
*
*
*
*

Od Dream-Cars Just4u zapujcena Mazda MX5. Naprosta spokojenost. Recenze nize mne trochu odrazovali, ale po nekolika telefonatech s paní majitelkou (Petra) a osobni navsteve firmy jsme si placli. Auto bylo vylestene a pripravene v domluveny cas vse k autu i zapujčce bylo nachystane. Cely postup i komunikace mi prisla velice jasna a solidni. Auticko jsme dle dohody vratili natankovane a neposkozene. Kontrola a prevzeti bylo hladke. Celou zalezitost hodnotim velice kladne. Za pozadovany obnos ( zapujcky) jsme dostali krasny zazitek a obe strany jsou spokojene. Prave koukame co dalsiho jsi priste pujcime ;)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
thla
27.5.2018
*
*
*
*
*

Mohu jen doporučit. Perfektní zážitek pro mě i děti. Svezení pětilitrem bez střechy bylo super - děti několik dnů nemluvili o ničem jiném. Jednání zaměstnanců firmy bylo vstřícné, slušné a férové.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Pavel Kodýtek
21.3.2018
*
*
*
*
*

Stějně tak jak je psáno v recenzích od skutečných zákazníků (nikoliv firmy jako takové, že paní Cieslerová) na adrese https://skrz.cz/firmy/dream-cars-pujcovna-aut-snu . Byl můj příběh takový - na konci srpna 2016 půjčeno auto, vráceno, ale kauce se nevracela. Po dvou týdnech telefonátů a slibů a odkladů jsem navštívil právníka, skončilo to exekucí, ze které se mi z kauce 200.000,- Kč vrátilo cca 100.000,- Kč, takže malé vítězství.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jan Pavlík
24.11.2017
*
*
*
*
*

Vše v pohodě, fandím jim, u mě vždy maximální spokojenost a to si půjčuji pravidelně. Poslední dobou to asi nemají lehké, ale já se těším na další sezońu. Reagují vždy rychle a s maximální péčí. Já jsem spokojen vždy a obměna vozového parku taky super a že někdy není auto k dispozici, no dokážu pochopit, když se vůz nabourá nebo má poruchu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jan-baca
23.8.2017
*
*
*
*
*

Dobrý den, rád bych Vás upozornil na naprosto neseriózní jednání společnosti DREAM-CARS. S kamarády jsme měli půjčený vůz Jaguar F-Type, u kterého jsme bezhotovostně uhradili vratnou kauci 150000 Kč. Vše vypadalo bezproblémově až do chvíle vrácení vozu a čekání na navrácení kauce, na kterou již čekáme 3 měsíce! Jak jsem zjistil, nebyli jsme jediní, kteří se marně dožadují navrácení kauce a dostávají stále pouze chlácholící zprávy typu "dnes Vám peníze pošlu" apod. a to opakovaně prostřednictvím mailu, SMS i při telefonním rozhovoru - vše při kontaktu přímo s paní jednatelkou. Dávejte si prosím na tuto firmu pozor a pokud možno vyhněte se jí obloukem! S pozdravem, Jan Baca

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Vladimir Jasek
8.9.2016
*
*
*
*
*

Zážitek ze zapůjčení vozu stojí za to.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Přidat hodnocení
  • Rohanské nábřeží 657/7
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo