Ing. Stanislav Skořepa - Penzion Medvědí paseka

Ubytování Česká Kanada

Užijte si ubytování v rodinném penzionu na území přírodního parku Česká Kanada. Penzion je prostoupen výtvarnými počiny výtvarnice Zdeny Skořepové. Netradiční a stylové pokoje jsou vybaveny zcela standardně a mají vlastní sociální zařízení. Celková kapacita je 30 lůžek.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Nový Vojířov 74
  • 378 33 Nová Bystřice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Oáza klidu v prostředí České Kanady

Už delší dobu toužíte po úniku do přírody? Plánujete se svou rodinou či přáteli příjemnou dovolenou v přírodě nebo chcete pro sebe a partnera/partnerku zamluvit romantický pobyt na zajímavém místě? Náš penzion Medvědí paseka je pro všechny tyto nápady jako stvořený.

Penzion leží v přírodním parku Česká Kanada nedaleko hranic s Rakouskem. Kromě krásné přírody v okolí potěší oko i duši příjemné prostředí na naší zahradě s posezením, pergolou a pískovištěm, originálně zařízené pokoje i další prostory penzionu. O netradiční uměleckou výzdobu se postarala výtvarnice Zdena Skořepová.

V rámci služeb poskytujeme také finskou saunu, masáže zad a šíje, vířivku. Využijte naše akční nabídky na balíčky pro relaxační pobyty.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo