Hodnocení firmy ŠEROVET, s.r.o.

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Lucie N
11.5.2019
*
*
*
*
*

Pokud nechcete přijít o zvířata tak k tomuto rádoby doktorovi nechoďte. Prvně jsem k němu jela s nemocným štěňátkem vlčáka . Přístup měl krásný. Byl hodný vypadalo to že je to super doktor a pomůže nám. Po změření teploty a pohledu do očí pejska řekl že to že blinka a má průjem a třetí den nejí je výkyvem teplot že jinak je ok.pichl jí dvě injekce ani nevím jaké doklad jsem nedostala. Dal nám 5 prášku (antibiotika) řekl že ji mám dát vanilkový Lipánek a Heřmánek s medem. zaplatila jsem skoro 400kc. Odcházela jsem s nadějí že ví co dělá a naše štěňátko bude zase fit. Prý kdyby náhodou něco tak mám volat nebo napsat SMS hahaha. Druhý den byla ještě horší telefon nebral a na SMS žádná reakce . Tak jsem se vydala k jinému veterináři nyní máme štěňátko na kapačkách a doufáme že to zvládne. Takže za nás rozhodně tohle není veterinář.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Rudolfina
3.3.2019
*
*
*
*
*

Pan Šebesta není Dobrým veterinářem. Dělá to jen pro peníze, když náhodou nastane situace že je člověk bez peněz a má nemocného staršího pejska který jen leží a má záchvaty za zachvatem, a majitel volá panu veterináři a říká co se děje a pan veterinář odpoví NEJSEM ARMÁDA ZPASI!!!!!. A není schopnny ani poradit co z trpícím pejskem. A praští telefonem. Jaký může mít vztch ke zvířatům. JE TO HNUS!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jitka.kachna
8.1.2018
*
*
*
*
*

Spanem doktorem jsme velice spokojeni má velice kladný vztah s pejsky a je to doktor na svém místě

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Libuše Valentová
1.3.2017
*
*
*
*
*

Byli jsme u pana doktora poprvé a byl ochotný ,vše nám vysvětlil a poradil a bylo vidět ,že má zvířátka rád moc děkujeme Valentovi Stříbrná

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
prajra
1.6.2015
*
*
*
*
*

Tento ,,veterinář " si tento titul ani nezaslouží, meli jsme vážně nemocného psa, a pan doktor se ba něj vůbec nepodíval, a pejsek nam umřel . tohoto doktora NEDOPORUCUJU, pokud o psa nechcete přijít.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Malíková
6.6.2014
*
*
*
*
*

Pokud se k panu doktorovi chystáte a nejste jeho kamarádi, můžete počítat s tím, že Vás do ordinace předběhnou lidé, kteří přišli hodinu po Vás bez objednání a vůbec se na vyšetření nedostanete. Pan doktor se tím ani netají. Po třičtvrtěhodinovém čekání v řadě s našim nemocným pejskem přišel pán se dvěma vlčáky (evidentně hrdý na to, že pana doktora osobně zná) a začlo to.... čau, jak se máš.... atd., pán s vlčáky se uvelebil ve dveřích a pak šel hned na výzvu pana doktora dál ("tak si ho dej na váhu..."), pana doktora jsem slyšela jen říct: ..tak ještě Tebe a víc už nestihnu (cca v 11 hod při ordinačních hodinách do 18 h ve čtvrtek). Když jsem pana doktora upozornila, že jsme tu byli dřív, než onen pán (cca o hodinu) tak mi výsměšně řekl: "Ale víte, pán je kamarád!". Takže pan doktor nechť si udržuje klientelu mezi kamarády, my už k němu 36 km s pejskem z Františkových Lázní rozhodně nikdy nepojedeme. Vysoká nespokojenost s otevřeně arogantním ignorantním přístupem (jo ....vlastně... on pan doktor je v Čechách pan Doktor, takže proklientský etický přístup není vůbec nutný... ona vlastně (kamarádům rozhodně) stačí odborná učenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Čs. armády 842/13
  • Kraslice
  • 358 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Po 8:0012:00 15:0020:00
  • Út 8:0018:00
  • St 8:0012:00 15:0020:00
  • Čt 8:0018:00
  • 8:0012:00 15:0020:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo